УКР
App for android App for apple

“Я готовий”: Олександр Усик назвав умову для реваншу з Муратом Гассієвим

07/09/2018
“Я готовий”: Олександр Усик назвав умову для реваншу з Муратом Гассієвим

Олександр не проти провести ще один бій з Гассієвим.

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик прокоментував проведення можливої зустрічі з росіянином Муратом Гассієвим.

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик готовий дати реванш росіянину Мурату Гассієву, якого розгромив за очками в фіналі Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS). При цьому наш співвітчизник зазначив, що для проведення такого бою на кону повинні стояти серйозні гроші.

"Я готовий. Це бізнес. Я говорю прямо: якщо цей поєдинок буде вигідний для мене в фінансовому плані, я готовий ще раз боксувати. І неважливо, де це буде. Готовий ще раз їхати до Москви. Мені взагалі без різниці. Але про це домовлятимуться промоутери і менеджери. Це не наше завдання", – сказав Усик в інтерв'ю YouTube-каналу "Фаворит Спорт". 

Нагадаємо, що Усик вже перемагав Гассієва у Москві. Було це в липні 2018 року. Тоді в рамках Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) Олександр здолав суперника за одноголосним рішенням суддів.

Зараз Усик готується до бою з британцем Тоні Белью, який може відбутися 10 або 17 листопада. Щоправда, цей поєдинок може бути перенесений на 2019 рік.

Нещодавно українець похизувався новеньким поясом, який він отримав за перемогу в бою саме проти Гассієва.