УКР
App for android App for apple

“Я хочу повернути свій пояс суперчемпіона WBA”: російський боксер “у відпустці” наполягає на проведенні бою з Усиком

10/08/2018
“Я хочу повернути свій пояс суперчемпіона WBA”: російський боксер “у відпустці” наполягає на проведенні бою з Усиком

Російський боксер рішуче налаштований на зустріч з українським абсолютним чемпіоном світу

Чемпіон світу «у відпустці» за версією WBA Денис Лебедєв має намір битися з абсолютним чемпіоном у першій важкій категорії Олександром Усиком після повернення на ринг 7 вересня.
 
Лебедєв не виступав у Світовій організації суперсерії боксу, в ході якої Усик зібрав чотири чемпіонські пояси. Для збереження титулу він зобов'язаний битися з українцем.
 

«Якщо все буде добре, то після нього будемо битися за титул. Якщо Олександр Усик прийме рішення залишатися у своїй вазі і захищати пояса і нам вдасться його вмовити, то ми проведемо бій. Він об'єднав всі пояси, щоб утримувати їх, треба битися з претендентами. Я – чемпіон у відпустці і можу стати обов'язковим претендентом. Але його команда сама розбереться, куди йти далі. Чи зуміємо ми запропонувати йому умови, на які він погодиться – буду битися з ним. Якщо немає – знайдемо інший варіант. Зі мною давно шукає зустрічі Бейбут Шуменов. Кар'єру завершувати я не збираюся, цікаві бої ще будуть. Є мета – повернути собі звання повноправного чемпіона світу у своїй вазі. Я хочу повернути свій пояса суперчемпіона WBA », – сказав Лебедєв.
 

У наступному бою Олександр Усик може зустрінеться з британцем Тоні Беллью.