УКР
App for android App for apple
Другие виды спорта
Подобається

“Я хочу сильний результат у кінці сезону”: Даніель Ріккардо прокоментував свою готовність до гонки у Бразилії

08/11/2018
“Я хочу сильний результат у кінці сезону”: Даніель Ріккардо прокоментував свою готовність до гонки у Бразилії

Пілот «Red Bull» Даніель Ріккардо прокоментував свою готовність до гонки у Бразилії:
 

"У Бразилії крута атмосфера, і у мене там була хороша гонка в минулому році. Обганяти на треку в Сан-Паулу не так вже й легко, але минулий рік довів, що це можливо, і я з нетерпінням чекаю повернення туди.

Коло досить коротке і не має високошвидкісних поворотів, але за ці роки воно мені подобається все більше. Погода також може зіграти велику роль в цій гонці, тому давайте сподіватися, що дії на трасі будуть відповідати атмосфері поза трасою.

Місцеві фанати дуже шумно зустрічають парад пілотів. У нас навіть є якесь карнавальне почуття, яке дає заряд енергії перш, ніж сядемо в боліди.

Ми завжди проводимо велику командну вечерю, яка створює відмінну атмосферу для нас усіх. Зрозуміло, я хочу сильний результат в кінці сезону, і я зроблю все можливе, щоб досягти цього", – запевнив Даніель.


Нагадаємо, що Даніель Ріккардо – австралійський автогонщик, виступаючий з сезону 2014 роки за команду "Ред Булл" у "Формулі-1". Чемпіон британської "Формули-3" 2009-го року, двічі бронзовий призер чемпіонату "Формули-1" – у 2014 та 2016 роках.