УКР
App for android App for apple
Мотивація
5

«Я можу сказати, що секрет довголіття в двох простих речах»: 100-річний англієць розкрив секрет довгого життя

21/12/2018
«Я можу сказати, що секрет довголіття в двох простих речах»: 100-річний англієць розкрив секрет довгого життя

Столітній житель Англії Артур Грісбрук розкрив секрет свого довголіття і здоров'я. Дідусь розповідає, що став довгожителем, дотримуючись раціону, який розкритикував би будь-який дієтолог або лікар.

Улюбленою стравою, яку він дуже часто готує, являються овочі з м'ясом на грилі. При цьому, цю їжу британський довгожитель запиває вином. Артуру часто роблять компліменти, що він виглядає значно молодшим ​​за свій вік. З цього приводу Грісбрук жартує, що секрет його довголіття полягає в парі келихів вина і грилі.

Він вважає, що потрібно їсти і пити те, що вам подобається. І його анітрохи не турбує те, що кажуть лікарі про його "меню" і денний раціон.

"Я вірю в те, що просто треба знати міру і діяти розумно. Я випиваю пару келихів вина майже щовечора і прекрасно себе почуваю", – говорить Грісбрук.

Англієць-довгожитель також сам робить прибирання в своєму великому будинку, багато жартує і регулярно грає для задоволення на органі, тим самим радуючи себе і своїх близьких.

Старий зізнається, що з віком травлення стає гірше, але їжа, приготована на грилі, легко засвоюється.

"Я їм те, що мені подобається, але просто знаю міру. Я не відчуваю себе на сто років. Тобі стільки років, на скільки ти себе почуваєш".

Протягом 66 років Артур був одружений на своїй коханій Лорі, якої, на жаль, не стало в лютому 2018 року. Під час Другої світової війни він служив у королівському війську.

Нагадаємо, також секретом своєї молодості і відмінного самопочуття назвала вино і 70-річна британка, яка виглядає набагато молодше свого віку.