Я сказав би ці слова знову: Буффон згадав скандал із англійським суддею

15/04/2018

Знаменитий воротар не може забути прикрий поєдинок з Реалом

Голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон сказав, що не шкодує, що вимовив образливі слова на адресу англійського арбітра матчу Ліги чемпіонів Реал – Ювентус (1:3) Майкла Олівера.

"Я повинен був випустити те, що відчував всередині, навіть якщо це зашкодило б моїй репутації. Навіть якщо я висловлював ці почуття перебільшеним чином, вони все ще були логічними думками. Я сказав би ці слова знову.

Суддя з великим досвідом не поставив би пенальті. Він дозволив би обом командам боротися в додатковий час.

Я впевнений, що Олівер буде мати велику кар'єру в майбутньому, але він занадто молодий, щоб обслуговувати подібний матч. На жаль, Олівер опинився в ситуації, яка була складною, надмірною і занадто важкою для нього", – цитує Буффона Football-italia.

Нагадаємо, нападник мадридського Реала Кріштіану Роналду підтримав воротаря Ювентуса Джанлуїджі Буффона після емоційної кінцівки матчу.

Буффон спілкувався із журналістами у мікст-зоні стадіону "Сантьяго Бернабеу". До нього підійшов Роналду з обіймами та поцілунками та щось прошепотів на вухо. Кіпер Юве відповів взаємністю.

Нагадаємо, після призначеного на 90+3 хвилині матчу пенальті Буффон оскаженів та отримав червону картку. Роналду реалізував 11-метровий та вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатіа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. У підсумку англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя вилучив з поля. Вийшов у рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1:3 – Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

Реал вигравав Лігу чемпіонів 12 разів (рекорд) та є чинним володарем трофею. У минулорічному фіналі, який відбувся у Кардіффі, мадридці обіграли Ювентус з рахунком 4:1. Реал став першим в історії клубом, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У 2016 році "вершкові" перемогли у фіналі мадридський Атлетіко.

Ювентус двічі перемагав у Лізі чемпіонів. Востаннє "зебри" брали найпрестижніший клубний трофей Європи у 1996 році. Після цього туринці програли п'ять фіналів, останній – у 2017 році Реалу.