УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Я відчуваю расизм і неповагу по відношенню до себе”: відомий футболіст оголосив про завершення кар’єри в збірній Німеччини

23/07/2018
“Я відчуваю расизм і неповагу по відношенню до себе”: відомий футболіст оголосив про завершення кар’єри в збірній Німеччини

Півзахисник "Арсеналу" Месут Озіл завершив кар'єру у збірній Німеччини. Про це 29-річний футболіст написав у своєму твіттері.

"Після довгих роздумів я прийняв рішення завершити виступи у збірній. Я більше не буду грати за Німеччину поки я відчуваю расизм і неповагу по відношенню до себе. Раніше я з гордістю носив майку збірної Німеччини, але зараз це не так. Високопоставлені чиновники Німецького футбольного союзу нешанобливо ставляться до мого турецького коріння і намагаються перетворити мене в об'єкт політичної пропаганди. Я не буду сидіти склавши руки. Расизм не може бути прийнятним. Я німець, коли ми перемагаємо, але іммігрант в дні поразок. Не хочу бути цапом-відбувайлом для тих, хто не виконує свою роботу належним чином. Я не відповідаю критеріям, щоб вважатися справжнім німцем? Мої друзі Лукас Подольські і Мирослав Клозе ніколи не згадувалися як німецько-польські футболісти, чому мене називають німецько-турецьким? Тому що це Туреччина? Тому що я мусульманин?", – написав Озіл.

Нагадаємо, конфлікт Озіла з німецьким футбольним союзом почався після фото Месута з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Пізніше Німецький футбольний союзу (DFB) засудив зустріч двох гравців збірної Німеччини Месута Озіла і Ілкая Гюндогана з президентом Туреччини.

Озіл, який виступав за збірну Німеччини з 2009 року, провів за національну команду 92 матчі, в яких забив 23 голи.