Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Як Інстаграм ламає життя молодим дівчатам

09/11/2015
Як Інстаграм ламає життя молодим дівчатам

 

Ессени О'Ніл – вісімнадцятирічна австралійська фотомодель, яка прославилася завдяки Інстаграму. І саме він мало не зруйнував її життя.

Ессена зізналася: вона виявила, що «тоне в ілюзії». Ще в середній школі вона почала активно користуватися соціальними мережами і YouTube, і через деякий час мала вже більше 750 тисяч передплатників на різних майданчиках.

Ставши онлайн-знаменитістю, дівчина почала отримувати все більше пропозицій від спонсорів, змогла повністю утримувати себе на спонсорські гроші і навіть отримала пропозицію працювати моделлю в Лос-Анджелесі.

При цьому, за її словами, Ессена була зовсім нещасна, відчувала себе загубленою і самотньою. Нарешті вона прийняла рішення жити справжнім життям і свідомо відмовитися від ілюзорного світу соціальних мереж.

Я просто хочу, щоб молоді дівчата знали, що це не справжня життя, не крута і не надихаюча. Це награне досконалість для того, щоб привернути увагу.

 

Вона закрила свій блог в Tumblr і обіцяла не публікувати більше відео на YouTube. У своєму останньому ролику Ессена постала без макіяжу. Вона розплакалася перед камерою, зізнавшись, що її життя стала безглуздою.

Також австралійка видалила кілька тисяч знімків в інстаграмф, а підписи до решти відредагувала так, що вони почали виглядати як викриття.

Єдиним, що змусило мене відчувати себе добре в той день, була ця фотографія. Це глибоко пригнічує. Мати тіло в тонусі – це не все, на що ми, людські істоти, здатні

 

Зробила більше 100 подібних поз в спробі змусити мій живіт добре виглядати. Навряд чи щось їла в той день. Кричала на сестру, щоб вона знімала мене до тих пір, поки я не зможу пишатися знімком. Так, все так погано

 

Мені заплатили 400 доларів, щоб я сфотографувалася в цьому платті. Я знаю багато інтернет-бренди, які платять до двох тисяч за публікацію. У цьому немає нічого поганого, я просто думаю, що про це має бути відомо

Мені заплатили за те, щоб я наділа ці джинси і топ

Сфотографувалася, щоб прорекламувати своє шістнадцятирічне тіло. Це і був весь мій стиль. Це так обмежено і неймовірно небезпечно, ви й гадки не маєте

 

Тут мені було 16 років, всього 16! Я не носила цей наряд поза домом, одяглася так тільки для фото. Що за одержимість виглядати старше і сексуальніше?

Ессена закликала читачів свого сайту наслідувати її приклад і теж відмовитися від штучного життя в соціальних мережах хоча б на деякий час.

 

Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо 

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru