УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Як мотивувати себе для спорту? 6 кроків для самовдосконалення.

10/11/2016
Як мотивувати себе для спорту? 6 кроків для самовдосконалення.

Фізичні вправи є основною частиною здорового способу життя, можливістю завжди тримати організм у тонусі. І хоча більшість знає, що вірний шлях до здоров’я і довголіття – це рух, все ж не так просто почати займатися спортом, якщо ви ніколи особливо цим не захоплювалися.

Корупція спорт пропонує вам 6 кроків, які допожуть вам плавно залучитись в активне і здорове життя. І не має значення, коли востаннє ви здійснювали ранкову пробіжку або ходили у фітнес-зал.

1. Усвідомте важливість фізичної активності.

Першим кроком на шляху до досягнення будь-якої мети завжди є усвідомлення. Потрібно зрозуміти важливість і необхідність спорту в житті кожної людини. Регулярні заняття сприяють зміцненню імунітету, поліпшенню діяльності внутрішніх органів. Не кажучи вже про те, що заняття спортом подовжують молодість, дарують здоров’я, а також допомагають насолоджуватися життям у всіх її проявах. Не обов’язково кожен день бігати по кілька кілометрів або трудитися до сьомого поту в спортзалі. Можна просто внести додатковий елемент активності в повсякденне життя. Наприклад, замінити ліфт сходами, здійснювати довгі піші прогулянки замість того, щоб їздити на автобусах або в машині. Дізнайтесь про те, де взяти сили на великі зміни?

2. Проконсультуйтеся з лікарем.

Якщо ви давно займалися регулярними фізичними вправами, або у вас є проблеми зі здоров’ям, або вам більше 40 років, обов’язково порадьтеся з лікарем щодо спорту. Це дозволить уникнути багатьох проблем в майбутньому. Наприклад, ви можете через незнання робити такі вправи, які шкідливі вашому тілу, і це тільки погіршить ваше самопочуття.

3. Виберіть таку фізичну активність, яка вам подобається.

Неважливо, що це буде. Біг, стрибки зі скакалкою, плавання, танці, фітнес або щось інше. Головне, щоб ви цим насолоджувалися і могли дозволити собі хоча б 20-30 хвилин в день присвятити улюбленому виду активності. Спочатку доведеться себе примушувати, адже тіло ще не звикло до нового заняття. Зате незабаром це стане звичкою і ви навіть будете некомфортно себе відчувати, якщо пропустіть півгодинну тренування.

4. Відстежуйте інтенсивність фізичних вправ.

Цей момент фіксується виміром частоти серцевих скорочень (ЧСС). Зазвичай щоб виміряти ЧСС, користуються спеціальними приладами, але можна це зробити і без них. Для цього потрібно помістити вказівний і середній пальці на внутрішню сторону зап’ястя протилежної руки або ж на шию трохи нижче щелепи.Під подушечками пальців ви повинні відчути биття свого пульсу. Засічіть рівно 6 секунд і порахуйте, скільки разів ваше серце встигло прогнати кров по організму. Потім цю цифру треба помножити на 10, і це і буде ЧСС за хвилину.

5. Займайтеся якомога частіше.

Тренування повинні бути регулярними. 15-20 хвилин тренування, з урахуванням того, що вона буде щоденною, досить швидко зміцнить серцевий м’яз, поліпшить витривалість, допоможе скинути вагу і натренувати тіло. Якщо у вас проблеми зі здоров’ям, то кращим варіантом буде активна ходьба (Не біг!) На досить довгі відстані. Така вправа здається легким і неефективним, але на практиці воно є одним з найкращих для зміцнення тіла.

6. Вмотивуйте себе.

Встановіть цілі, яких хочете досягти. Скинути пару кілограмів? Натренувати серце? Поліпшити фізичну форму? Нехай у вас буде щось, що змусити вас займатися спортом регулярно і з задоволенням. Якщо в певний момент ви зрозумієте, що «все, більше не можу!», Відпочиньте пару днів. Ось побачите, бажання повернутися до занять знову з’явиться.

Успіху вам!