Часта проблема – як поєднувати тренування і роботу в офісі або навчання? Звичайно, деякі щасливчики можуть похвалитися вільним робочим графіком і необмеженим часом на спорт. Але щастить не всім. Проте поєднати роботу і спорт все ж можливо і сьогодні Корупція.Спорт (з посиланням на menslife.com) розповість тобі, як це зробити з розумом.
Навіть якщо знайдеться час на спорт, не забувай про харчування до і після тренувань. Адже зростання м'язів більш ніж на 80% залежить від того, що і як ти їси. Забуваючи про харчування, ти ускладнюєш собі завдання.
Якщо ти задумав тренуватися перед походом на роботу, то слід розуміти, що тренування на голодний шлунок категорично заборонені, оскільки твій організм буде «їсти сам себе» і ні про яке накачування м'язів не може бути й мови. Візьми собі за правило, що від прийому їжі до заняття в спортивному залі повинно пройти не менше ніж година часу, а в ідеалі півтори. Тому якщо ти хочеш почати своє заняття в 8 ранку, то поїсти треба в 7 або навіть 6:30 ранку.
Ранкові тренування дуже добре підбадьорять організм, але і вимагають особливої дисциплінованості від тебе. З цієї причини щоб обов'язково піти на тренування з ранку раніше, рекомендуємо дотримуватися простих порад, які не дадуть тобі його пропустити.
Приготуй свій сніданок з вечора, а вранці його просто розігрій в мікрохвильовці.
Лягай раніше спати. В ідеалі спати потрібно 7-8 годин, але деяким необхідно і цілих 10, врахуй це
Збери речі необхідні на тренуванні заздалегідь, щоб вранці не витрачати на це часу
У тому випадку якщо в тебе з'являється час для заняття в спортивному залі під час обіду, то слід розуміти, що це не найкращий варіант, оскільки досить проблематично знайти спортивний зал близько з роботою і, як правило, у багатьох обідня перерва – обмежений час . Якщо це для тебе не проблема, то можеш сміливо діяти, головне пам'ятати про те, що після тренування необхідно добре підкріпитися.
Тренування після роботи є найкращим варіантом, оскільки ти можеш поїсти і вже, потім йти в спортивний зал, де не поспішаючи проробити весь комплекс вправ. Але в цьому випадку у багатьох людей головним супротивником може стати лінь і втома після робочого дня. Тебе можуть відвернути запрошення від колег по роботі піти в кафе чи бар, та й елементарне бажання побути вдома з рідними і близькими людьми. Другим мінусом вечірніх тренувань є те, що в цей час зали особливо перенасичені людьми. Необхідно розуміти, що в залі може бути черга на той чи інший тренажер.
У випадку якщо ти не йдеш на поводу у своєї ліні або інших життєвих обставин, а твердо вирішив займатися ввечорі, то тобі слід забути про правило «не їсти після 6:00 вечора». Після тренування в обов'язковому порядку з'їш щось багате на протеїни, наприклад, сир, молоко, рисову або вівсяну кашу.
Тренування у вихідні дні можуть стати компромісом для тих людей, які весь трудовий тиждень присвячують вирішенню робочих питань. Відразу обмовимося, що це один з найгірших варіантів і істотної користі для краси твого тіла він не принесе, оскільки м'язам необхідне регулярне навантаження, а також час для відновлення. Бажано займатися мінімум 2-3 рази на тиждень, тому настійно рекомендуємо тобі похід в тренажерний зал серед тижня.
Важливим аспектом для правильного тренувального режиму є харчування. Необхідно харчуватися досить часто, кожні 3 години. Якщо на роботі ти харчуєшся 1 раз, то цього явно не достатньо і слід брати їжу з собою або ходити в їдальню 2-3 рази. Проте зовсім не обов'язково їсти досхочу, досить невеликої порції.