УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Як поєднати роботу і тренування?

20/08/2015
Як поєднати роботу і тренування?

kak-sovmeschat-rabotu-i-trenirovki

Часта проблема – як поєднувати тренування і роботу в офісі або навчання? Звичайно, деякі щасливчики можуть похвалитися вільним робочим графіком і необмеженим часом на спорт. Але щастить не всім. Проте поєднати роботу і спорт все ж можливо і сьогодні Корупція.Спорт (з посиланням на menslife.com) розповість тобі, як це зробити з розумом.

Навіть якщо знайдеться час на спорт, не забувай про харчування до і після тренувань. Адже зростання м'язів більш ніж на 80% залежить від того, що і як ти їси. Забуваючи про харчування, ти ускладнюєш собі завдання.

30CC0A3F-F3BC-C054-0D3A-B87219ED487A

 

Якщо ти задумав тренуватися перед походом на роботу, то слід розуміти, що тренування на голодний шлунок категорично заборонені, оскільки твій організм буде «їсти сам себе» і ні про яке накачування м'язів не може бути й мови. Візьми собі за правило, що від прийому їжі до заняття в спортивному залі повинно пройти не менше ніж година часу, а в ідеалі півтори. Тому якщо ти хочеш почати своє заняття в 8 ранку, то поїсти треба в 7 або навіть 6:30 ранку.

 

Ранкові тренування дуже добре підбадьорять організм, але і вимагають особливої ​​дисциплінованості від тебе. З цієї причини щоб обов'язково піти на тренування з ранку раніше, рекомендуємо дотримуватися простих порад, які не дадуть тобі його пропустити.

    Приготуй свій сніданок з вечора, а вранці його просто розігрій в мікрохвильовці.
    Лягай раніше спати. В ідеалі спати потрібно 7-8 годин, але деяким необхідно і цілих 10, врахуй це
    Збери речі необхідні на тренуванні заздалегідь, щоб вранці не витрачати на це часу

У тому випадку якщо в тебе з'являється час для заняття в спортивному залі під час обіду, то слід розуміти, що це не найкращий варіант, оскільки досить проблематично знайти спортивний зал близько з роботою і, як правило, у багатьох обідня перерва – обмежений час . Якщо це для тебе не проблема, то можеш сміливо діяти, головне пам'ятати про те, що після тренування необхідно добре підкріпитися.

rab

Тренування після роботи є найкращим варіантом, оскільки ти можеш поїсти і вже, потім йти в спортивний зал, де не поспішаючи проробити весь комплекс вправ. Але в цьому випадку у багатьох людей головним супротивником може стати лінь і втома після робочого дня. Тебе можуть відвернути запрошення від колег по роботі піти в кафе чи бар, та й елементарне бажання побути вдома з рідними і близькими людьми. Другим мінусом вечірніх тренувань є те, що в цей час зали особливо перенасичені людьми. Необхідно розуміти, що в залі може бути черга на той чи інший тренажер.

У випадку якщо ти не йдеш на поводу у своєї ліні або інших життєвих обставин, а твердо вирішив займатися ввечорі, то тобі слід забути про правило «не їсти після 6:00 вечора». Після тренування в обов'язковому порядку з'їш щось багате на протеїни, наприклад, сир, молоко, рисову або вівсяну кашу.

salad

Тренування у вихідні дні можуть стати компромісом для тих людей, які весь трудовий тиждень присвячують вирішенню робочих питань. Відразу обмовимося, що це один з найгірших варіантів і істотної користі для краси твого тіла він не принесе, оскільки м'язам необхідне регулярне навантаження, а також час для відновлення. Бажано займатися мінімум 2-3 рази на тиждень, тому настійно рекомендуємо тобі похід в тренажерний зал серед тижня.

Важливим аспектом для правильного тренувального режиму є харчування. Необхідно харчуватися досить часто, кожні 3 години. Якщо на роботі ти харчуєшся 1 раз, то цього явно не достатньо і слід брати їжу з собою або ходити в їдальню 2-3 рази. Проте зовсім не обов'язково їсти досхочу, досить невеликої порції.