Як Шевченко і море інших легенд на “Сан-Сіро” відривались (ВІДЕО)

06/05/2015

4de549921eb27a374d1372b56e51295b

У вчорашньому благодійному матчі, організованому Хав'єром Дзанетті, зіграли безліч футболістів, які творили велику історію Кальчо і не тільки.

Пропонуємо насолодитися грою нашого Андрія Шевченка і багатьох інших легенд світового футболу. Було на що подивитись!

Нагадамо, вчора, 4 травня, на міланському стадіоні "Сан-Сіро" відбувся благодійний матч футбольних зірок, який організував екс-капітан "Інтера" Хав'єр Дзанетті. Поєдинок завершився перемогою команди "Expo" 6: 4.

У матчі брав участь і українець Андрій Шевченко. На 44-й хвилині українець реалізував пенальті. Через 4 хвилини гол за "Експо" забив Леонардо. Також по дублю на свій рахунок записали Ето'О і Креспо. За команду Дзанетті відзначилися Ікарді, Саморано, Паласіо і сам винуватець торжества.

Всі зібрані кошти від поєдинку будуть спрямовані дітям з малозабезпечених сімей.

Джерело: korupciya. sport