УКР
App for android App for apple
Здоров'я
2

Як схуднути до Нового року. Прості поради дієтолога

16/12/2018
Як схуднути до Нового року. Прості поради дієтолога

Весь світ в очікуванні нового року і Різдва. Ці свята завжди оповиті чарами і чудесами. І звичайно ж хочеться зустріти новий рік в новому образі – схудлими і стрункими.

Для того, щоб встигнути схуднути до новорічних свят, в першу чергу потрібно, як не дивно, їсти. Голодування, особливо "в робочому режимі", навпаки може призвести до ожиріння.

Про це розповіла дієтолог Анна Галіцина. Вона підкреслила, що вкрай важливо харчуватися кожні дві-три години, але невеликими порціями.

"Носіть з собою судочки, носіть якийсь перекусочний варіант у вигляді сухофруктів і горіхів – це теж зручно. Також дуже важливі вуглеводи в першій половині дня", – запевнила Галіцина.

На її думку, якщо вам потрібно швидко схуднути "до корпоративу", з раціону необхідно виключити швидкі вуглеводи, такі як цукор, і борошняні продукти.

"Ось два тижні до корпоративу – ви взагалі це виключаєте. Хліб, солодке, здоба – не їсте. Це нескладно. А після п'ятої години дня – намагаємося не їсти фрукти. Вранці – каша і нежирний сир. Увечері – сир, кефір, молоко" , – порадила дієтолог.