УКР
App for android App for apple
Здоров'я
6

Як супермісяць 20 лютого вплине на здоров’я і самопочуття людей

20/02/2019
Як супермісяць 20 лютого вплине на здоров’я і самопочуття людей

Вночі з 19 на 20 лютого люди могли спостерігати величезний Місяць, який наблизилася до нашої планети на рекордні 356 761 км. Одночасно з суперповнею стався повний місяць, що, згідно з висновками фахівців, може значно вплинути на перебіг земних процесів.

Припливи і відливи посиляться, це відіб'ється на житті морських створінь. Також певному впливу піддадуться і люди.

Друга суперповня сталася на осі Льва-Водолія, а також Діви-Риб. У багатьох людей загостриться реакція, яка стане причиною стресів. Можливі проблеми зі сном і підвищена збудливість.

Проблеми виникають через надлишкової енергії, яка і призводить до емоційної напруги. Мозок – орган, в якому найбільша кількість води. Отже, «припливи і відливи» в нашій голові посиляться.

У людей в найближчі дні можуть спостерігатися різкі перепади активності і психічного стану. Приймайте заспокійливі засоби і, до прикладу, чаї з м'ятою або ромашкою.
 
Місяць подарує неймовірну кількість енергії. Щоб скористатися нею по максимуму, складіть список справ, які ви кожен раз відкладали. Нехай будуть задіяні руки, ноги і голова. Наприклад, можете зробити генеральне прибирання.