УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Як відбілити зуби в домашніх умовах легко і швидко! (Фото)

27/03/2016
Як відбілити зуби в домашніх умовах легко і швидко! (Фото)

Не поспішай бігти на дорогу процедуру до свого стоматолога – зробити зубки білосніжними можна і в домашніх умовах. Правда, тут є пару нюансів, які ми детально розтлумачимо. Ти ще не сяєш посмішкою? Тоді швидше ознайомся з порадами!

a

Для початку тобі необхідно отримати добро від свого стоматолога. На жаль, не всім можна займатися такою процедурою. Якщо у тебе болісно чутливі зуби або на передніх зубах стоять коронки або пломби, то не радимо захоплюватися самостійним відбілюваням емалі.

Якщо стоматолог все-таки схвалив, тоді приступимо до азів. А чи правильно ти взагалі чистиш зуби? Може, вся проблема криється в неправильному догляді … Глянь, як правильно чистити зуби.
1

А тепер час приступити до домашнього відбілювання зубів. Врахуй, ефект не буде настільки приголомшливий, як після професійної послуги, проте обійдеться тобі в багато разів дешевше, та й шкоди буде по мінімуму.

Способи відбілювання зубів

Полуниця
Полуниця містить фермент яблучної кислоти, який магічним чином сприяє відбілюванню зубів. Як варіант: можна змішати полуницю зі звичайною мукою і нанести суміш на зуби. Правда, спосіб хороший тільки в літній період.

 

Яблучний оцет
Ефективний засіб для відбілювання зубів. Але полоскати ним зуби варто раз в тиждень.

 

Кухонна сіль
Для досягнення потрібного
 ефекту протирай емаль дрібною кухонною сіллю.

Лавровий лист
Подрібни лист разом з цедрою лимона або апельсина. Отриманою сумішшю можна чистити зуби.

Кокосова олія
Дуже древній спосіб відбілювання зубів. Масло містить лауринову кислоту, вона знищує бактерії, через які жовтіють зуби. Нанеси трохи кокосового масла безпосередньо на зуби і втирай протягом 15 хвилин в ясна. Потім просто виплюнь масло і почисти зуби звичайною зубною пастою.

 

Перекис водню
Набери в рот перекису і полощи зуби приблизно 10 хвилин, поки не утвориться піна.

 

Банан
Точніше кажучи, корисно протирати зуби внутрішньою стороною бананової шкірки протягом 15 хвилин. Коли зуби покриються бананової пастою, почекай 10 хвилин, а потім почисти зуби звичайною зубною пастою.

Не забувай також про правильне харчування: поменше газованої води, кофеїну і солодкого – і тоді ефект від відбілювання зубів буде набагато помітнішим. До того ж пам'ятай, що кращий спосіб зберегти зуби здоровими – регулярне чищення зубів, а також використання нитки. Це запобігає появі плям на емалі, а також швидко видаляє наліт.