Як відзначились Стаховський та Світоліна на тенісному турнірі у Великобританії

23/06/2018

Друга "ракетка" України Сергій Стаховський, вигравши третій матч поспіль, вийшов до 1/2 фіналу турніру Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) серії Challenger Tour (Fuzion 100 Ilkley Trophey) в Ілклі (Велика Британія) з призовим фондом 127 тис євро.

У чвертьфіналі змагань посіяний під 8-м номером Стаховський переграв першого номера "посіву" австралійця Джордана Томпсона – 6:4, 6:4, повідомляє Укрінформ.

Поєдинок тривав 1 годину 25 хвилин.

За путівку до фіналу Fuzion 100 Ilkley Trophey Стаховський зустрінеться з переможцем пари Майкл Ммо (США, 7) – Томас Фаббіано (Італія, 3).

Також повідомляють, що перша "ракетка" України Еліна Світоліна достроково завершила виступ на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier (Nature Valley Open) у Бірмінгемі (Велика Британія) з призовим фондом $936,128 тис.

У чвертьфіналі змагань Світоліна, яка посідає 5-те місце у рейтингу WTA, поступилася румунці Міхаелі Бузарнеску (№30) – 6:3, 6:2, повідомляє Укрінформ.