УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Як за півстоліття кубок Шварценеггера повернувся до власника

18/08/2018
Як за півстоліття кубок Шварценеггера повернувся до власника

Майже 50 років після того, як Арнольд Шварценеггер здобув перемогу у 1969 році на конкурсі «Містер Всесвіт», він, нарешті, знову отримав свій перший трофей … після того, як збігли десятки років.

Сюжет цієї історії надзвичайний… Арнольд виграв конкурс NABBA 1969 року у Лондоні, коли йому було всого 22 роки, і він уже два роки був професіоналом-культуристом.

Арнольд Шварценеггер подарував свій перший трофей мамі Аврелії, а та подарувала його уболівальнику, не розповідаючи про це синові. Так трофей загубився на півстоліття!

У 2016 році, чемпіонка Bench Press, сестра угорського культуриста Лоранда Берке, випадково купила цей трофей. Вона зберігала цей трофей, і вирішила подарувати його Лоранду, коли він виграв чемпіонат Угорської стендової преси 15 грудня 2017 року.

Лоранд був настільки захоплений цим трофеєм, що надіслав кілька знімків своєму другові Адаму Флексу з популярного тренажерного залу Flex у Будапешті. За збігом обставин, Адам тоді перебував у Каліфорнії, де за сумісництвом  працював у Золотій гімназії у Венеції. Там він зустрівся з Арнольдом Шварценеггером і попросив його сфотографуватися. Тоді Адам показав фотографії трофею Арнольду, який відразу ж повідомив, що це його давно загублений приз.

Оскільки Арнольд незабаром опинився в Будапешті, де знімали новий фільм «Термінатор», зустріч Лоранда з актором влаштували в Flex Gym Budapest, де тренується Арнольд.

У своєму пості в Instagram Адам Флекс написав:

«Мені дуже приємно, що я можу виконати цю історичну місію, коли Арнольд отримає свій втрачений трофей 1969 року від мого друга Лоранда Берке. Лоранд – неймовірно скромний спортсмен. Я радий, що він погодився прийти і повернути нагороду Арнольду. Було приємно бачити Арнольда Шварценеггера щасливим і радіти цій незвичайній миті мого життя. Це дуже круто!».

 

Arnold getting his coveted 1969 Mr. Universe trophy back from @berkelorand with help from @flexgymbudapest 👍🏼💪🏼 — #arnold #schwarzenegger #arnoldschwarzenegger #theoak #bodybuilding #nabba #mruniverse #1969 #trophy #classwinner #pumpingiron #competition #flexgymbudapest #flexfriday #thearnoldfans

Публикация от Arnold Schwarzenegger Fanclub (@thearnoldfans)