УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Як змінились та чим займаються після проекту подружня пара Наталія Токарева та Олексій Добрянський

17/05/2018
Як змінились та чим займаються після проекту подружня пара Наталія Токарева та Олексій Добрянський

Не так давно, на каналі СТБ фінішував 7 сезон "Зважені та щасливі". Переможцями стали Наталія Токарева та Олексій Добрянський. Гідну конкуренцію у фіналі переможцям склали Аліна Буць та Максим Письмиченко, які посіли друге місце, та Руслана Писанка з Ігорем Ісаковим, які посіли третє місце.

Схуднення для пари було основною метою. Оскільки між нею та Олексієм різниця у віці майже 10 років, то у разі досягнення даної мети, в першу чергу, це змінило б їх особисті стосунки. Часто молодята чули в свою адресу, що виглядають як мама з сином, тому Наталя дуже комплексувала над своїм тілом. Це дуже їх засмучувало. Однак, головним розчаруванням та болем для пари було те, що через зайві кілограми Наталя не може мати дітей.

У свою чергу, Олексій допомагав Наталі майже у всьому, дружина самостійно не мала змоги навіть взутися та вдягнутися. Олексій боявся, що час минає, і можливо, дружина вже більше ніколи не зможе подарувати йому таку бажану дитину. Наталя, у свою чергу, вважала, що Олексій знайде собі молоду та струнку дівчину, яка зможе народити йому дітей.

В офіційному шлюбі пара вього лиш 2 місяці, хоч і стосунки тривають вже давно. Весільної церемонії, білої сукні і решти атрибутів весілля у Наталі та Олексія не було. Причиною цього, за їх  словами було те, що вони не хочуть засмучувати гостей своїм виглядом у весільному вбранні. Вирішили, що коли схуднуть, тоді й відсвяткують весілля. А найголовніше реалізують головну мрію своєї сім'ї – вінчання.

Зараз Наталя є головною у сім'ї. Людиною, яка розпоряджається фінансами. До того ж пара мешкає в особистому будинку Наталії. Олексій потай мріє, що колись Наталя все ж зрозуміє його, що він як чоловік, бажає бути головним у родині.

Боротьба за перемогу на проекті була жорсткою та запеклою. Учасники змагалися в парах, тобто молодята складали одну команду. Підтримуючи та вірячи один в одного пара крок за кроком наближалася до перемоги. Винагорода на проекті складала 400 тисяч гривень. Подружжя скинуло найбільшу кількість кілограм у порівнянні з іншими парами. Отже, за результатами, Наталя скинула 75 кг (на проект прийшла з вагою у 135 кг), Олексій – 53 (на проект прийшов з вагою у 108 кг).

"Кожен з втрачених – на вагу золота!", – говорила пара, адже так важко ї давався.

Окрім омріяних спортивних фігур пара отримала і грошовий приз  – 400 тисяч гривень. Але ще не витратили, вирішивши відкласти це на потім. 

Наразі Наталя та Олексій ведуть активний образ життя і насолоджуються одне одним. 

У соціальній мережі часто з'являються фотографії, де щасливе подружжя разом подорожує та відпочиває з друзями. Пара давно мріяла побачити красиві місця, відчути себе справжніми туристами і тепер їм це вдається. Вони багато гуляють, подорожують, ведуть актривний спосіб життя, який приносить їм насолоду і найважливіше, здоров'я.
 Але найголовніше, вони обов'язково дотримуються дієти та не збираються зупинятися на досягнутому. Адже вони стільки побороли перешкод і так важко до цього йшли…Разом. 

Проект "Зважені та щасливі"і – це українська версія популярного американського шоу «The Biggest Loser» (укр. Той що втратив більше за всіх), що транслюється на загальнонаціональну українському телеканалі СТБ. Суть проекту полягає в тому, що учасники, які страждають від зайвої ваги, будуть худнути, та ще й боротися за приз у 400 тисяч грн. Учасником при потребі можете стати і ви.

 

 

 

 

 

 

Всем приятного вечера! А как вы проводите свободное время?Всё новое и интересное ! Экспериментируйте, ищите то ,что по душе! #здоровыйобразжизни#радостьвмелочах#зваженiтащасливi7сезон#марафонпохудения#тренировкивзале#хорошеенастроение#стбможливовсе#счастьеесть#

Публикация от Наталья Токарева-Добрянская (@natali8875)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готовимся к летнему отдыху???????. Кто с нами? #спортэтожизнь#здоровыйобразжизни#мотивацияспорт?#правильноепитание#тренер#марафонпохудения#

Публикация от Наталья Токарева-Добрянская (@natali8875)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добрый день ! Солнышко нас радует и все чаще хочется быть на природе. Сегодня мы с Лёшей взяли на перекус яблочные чипсы, очень полезные, удобная упаковка, то что надо в дороге и на природе! @polezniyperekus_kasava #правильноепитание#здоровыйобразжизни#победители7сезон#зваженiтащасливi7сезон#мотивацияспорт?#силадуха#

Публикация от Наталья Токарева-Добрянская (@natali8875)