УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Як змінилося життя юної Маші Бусько після участі у проекті “Я соромлюсь свого тіла”. Не впізнати!

08/06/2018
Як змінилося життя юної Маші Бусько після участі у проекті “Я соромлюсь свого тіла”. Не впізнати!

Телепроект "Я соромлюсь свого тіла" став прецидентом в історії українського телебачення і цілком заслужено завоював собі високі рейтинги серед глядачів. Ще б пак, соціальна програма, яка має на меті покращити якість життя і здоров'я українців, просто не може залишити байдужим жодного, навіть найпримхливішого споживача телепродукту.

Команда лікарів їздить по всій Україні і допомагає нашим співвітчизникам почувати себе краще, позбуватися від проблем зі здоров'ям і комплексів, пов'язаних із ними. Не дарма програма називається "Я соромлюсь свого тіла", щоб пацієнти зі всіх куточків країни могли визнати це і звернутися за допомогою до фахівців.

Маша Бусько стала однією із пацієнток медичного фургончика. Дівчина прийшла до Катерини Безвершенко з проблемою новоутворення на оці, яке не давало їй почуватися повноцінною. Киста утворилася ще при народженні і збільшувалася з кожним роком. Коли Маша прийшла на прийом, новоутворення вже закривало половину очного яблука. 

Пацієнтці поставили діагноз – дермоїдна киста і відправили на операцію. Через декілька місяців дівчина знову прийшла на прийом до лікаря і Катерина Безвершенко просто не впізнала її. Перед нею була вже не налякана і невпевнена у собі дівчинка-підліток, а щаслива і задоволена новоспечена студентка училища. Маша розповіла, що її мрія здобувати вищу освіту тепер стала реальною, адже усі комплекси, які були пов'язані із косметичним дефектом, більше її не турбують.

Також дівчина стала героїнею фотовиставки і розповіла про ставлення близьких до її участі у телевізійному проекті. 

Спочатку було страшно розповідати про свої проблеми на всю країну, але потім вона зібралася і таки змогла це зробити. Також Маша Бусько сказала, що окуліст у районній поліклініці не взявся за вирішення її проблеми, а операцію вважав занадто небезпечною для її здоров'я. 

Але це все давно позаду. Маша радіє життю, а усе найкраще попереду.