УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Які звички зводять нанівець інтимне життя?

05/04/2016
Які звички зводять нанівець інтимне життя?

Час, який партнери проводять в ліжку перед тим, як заснути, – найголовніший за день. Однак часто пари роблять одні й ті ж помилки, які можуть призвести до розірвання шлюбу. Передає Корупція.Спорт

 

yak-navchitisya-shvidko-porushuvati_251


1. Лягати спати в різний час
 
Один з кращих моментів в сімейному житті: влаштуватися поруч один з одним, в тиші і спокої, коли затишно світить лампа на столику біля ліжка, коли вам не потрібно нікуди поспішати, тому що ви тут, ви вдома, і поруч з вами – ваш коханий, – чому багато хто відмовляється від усього цього?

2. Не враховувати робочий графік один одного

Можливо, у вас вже склалися холостяцькі звички – почитати пару сторінок, коли не спиться, або подивитися шоу по телевізору, поговорити з подругою по скайпу. Вам в офіс до дванадцятої, йому на нараду до дев'ятої. Або у вас завтра іспит, а він, навпаки, успішно здав проект. А ще є хірурги, вчителі… Одна з формул сімейного благополуччя: світло в спальні вимикає той, хто встає раніше. Будь-який компроміс щодо сну безцінний і окупається роками здорового життя.

3. Нічого не говорити один одному

Після довгого дня, дороги додому, турбот і клопоту хто почне звинувачувати вас у тому, що у вас є тільки одна мрія – застрибнути в ліжко, закрити очі і оголосити, що ніч вже настала? Але все ж таки постарайтеся викроїти маленький шматочок зі строкатої тканини дня і для вашого чоловіка (дружини). Кому ж ще розповісти про всі радощі/печалях кожного дня? Не потрібно нічого обговорювати і давати поради, просто поділіться емоціями.

4. Віддавати пріоритет всім, хто дзвонить вам і пише вечорами

Зробіть самій собі послугу і проводите з почестями Instagram, Facebook і Twitter в коридор. До завтрашнього дня. Якщо ви обидва спите зі смартфонами, це шкідливо з двох причин: по-перше, синій екран ізолює вас емоційно один від одного, по-друге, кольори синього спектру характерні для ранкових променів, і ваш організм відгукується на нього підвищеною бадьорістю. А це означає, що сьогодні ви не виспитеся, а згодом недосипання обернеться дратівливістю і нетерпимістю по відношенню один до одного.

5. Манікюр та педикюр

Звичка стригти нігті в спальні. «Сам звук щипців, раптово і вкрадливо лунає в спальні, здається багатьом суцільним знущанням», – розповідає сімейний терапевт Беккі Ветстоун (Becky Whetstone) з Літтл-Рок в Арканзасі. Цей висновок вона зробила, неодноразово слухаючи скарги від своїх пацієнтів саме на цю звичку.

6. Придумувати різні способи уникнути близькості

Починається все з того, що ви з кращими намірами дозволяєте дружині спокійно заснути, поки ви закінчуєте домашні справи, а потім навшпиньках пробираєтеся в ліжко. Перше припущення, яке приходить йому в голову, – це що ви не хочете сексу. Може бути, так і є? Ви непомітно перетворилися в хороших сусідів по кімнаті і уникаєте займатися сексом?

7. Лаятися і говорити про неприємності

Як сказав Бернард Шоу, шлюб – це союз між чоловіком, який не може спати при закритому вікні, і жінкою, яка не може спати при відкритому. Як сказав Артур Блох, той, хто хропе, засинає першим. Як би там не було, робити зауваження потрібно так, щоб не образити іншого і разом шукати вихід з положення.