УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Якщо один не хоче йти, то це треба зробити іншому…”: Всі таємниці шлюбу рестораторки Маргарити Січкар та Ващука

02/05/2018
“Якщо один не хоче йти, то це треба зробити іншому…”: Всі таємниці шлюбу рестораторки Маргарити Січкар та Ващука

Як відомо, стосунки футболістів і їхніх красунь-дружин завжди цікавлять різноманітні медіа. От і нам ця зіркова пара припала до душі. Тож сьогодні ми розповімо вам усе про шлюб рестораторки Маргарити Січкар та відомого українського футболіста Владислава Ващука.

Пара познайомилась ще в далекому 2000-му, Маргарита вже тоді мала досвід в ресторанному бізнесі, а Владислав вже був на той момент відомим «Динамівцем», та одружились вони тільки 2009 року. Їхні стосунки вважали одними із найміцніших серед українських селебрітіз. Пара завжди з’являлась разом на червоних доріжках, на прем’єрах, на різноманітних заходах. Щасливо виховувала двох дітей – сина Віталія та донечку Василісу. Тож коли у пресі з’явились перші згадки про їхні негаразди й майбутнє скандальне розлучення – громадськість просто не могла в це повірити.

Публіка вперше дізналась про розлучення саме від Маргарити, оскільки саме вона перша змінила свій сімейний статус на Facebook на «Я розлучена».

«Я дуже багато працюю над власним розвитком, над розвитком відносин … Але і друга сторона теж повинна над собою працювати, а Ващук не встигав за мною. Будь-яка жінка мріє, щоб вона могла розслабитися і робити те, що їй хочеться. У стосунках чоловіка і жінки повинна бути любов, – заявила Січкар. – Коли вона закінчується, немає сенсу її ілюзорно створювати, грати в цю любов, в мені це починає викликати зворотне почуття – ненависть. Тут важливо визнати цей факт і чесно сказати про це людині, що я, власне кажучи, і зробила ".

Проте Владислав з дружиною не погоджувався і серйозно не сприймав її слова про розлучення. А після дуже довго не давав згоди на припинення шлюбу. В медіа весь час випливали різноманітні подробиці їхнього особистого життя, що подружжя були невірні один одному, про постійні зради з обох сторін, про гроші і про особисту ненависть один до одного. І що з того правда, а що ні, не знають напевно і самі герої цієї історії.

Зараз екс-подружжя майже не спілкуються, виключно, що стосується виховання їхніх дітей. Ресторатор і світська левиця Маргарита Січкар не приховує, що після розлучення все, що було спільного – і майно, і бізнес – дісталися екс-чоловіку, футболістові Владиславу Ващуку:
"Він просто сказав: "Це моє і це моє". А що стосується будинку, то якщо один не хоче йти, то це треба зробити іншому, – прокоментувала Маргарита. – Тому я зібралася і переїхала на квартиру. А що стосується грошей, то навіть якщо у мене їх відбирають, то додається більше. Навіть будинок мені цей не потрібен, я ніколи туди не повернуся – подумки вже будую інший."

На сьогодні, жоден з подружжя майже не коментує свого особистого життя, лише подекуди в ЗМІ інколи з’являється інформація про нові стосунки кожного з відомого колись на весь бомонд союзу.