УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

“Якщо у когось станеться серцевий напад?!”: Світоліна запропонувала пройти курси першої допомоги

10/08/2018
“Якщо у когось  станеться серцевий напад?!”: Світоліна запропонувала пройти курси першої допомоги

Українська тенісистка розповіла, що була в "повному шоці" після травми суперниці на корті.

На українців напало травмопрокляття. У Монреалі на Rogers Cup ($ 2 820 000) Леся Цуренко знялася у другому колі через травму стегна при 6:4, 3:2 на користь іспанки Суарес-Наварро. Втретє за три місяці: після Гаррос і Бірмінгема.

А Еліна Світоліна мучилася з Міхаелою Бузарнеску, якій вже двічі програвала цього року. Еліна вперше взяла у румунки сет, але та зрівняла – 3:6, 7:6, а в третій партії розігналася до 3:0, але Світоліна відповіла чотирма виграними геймами поспіль. П'ятого не відбулося: під час розіграшу Бузарнеску побігла за м'ячем і врізалася в огорожу, схопилася за кісточку і почала кричати від болю. Еліна хаотично намагалася хоч якось допомогти, принесла лід і тримала Міхаелу за руку в очікуванні медперсоналу. Світоліній здалося, що допомогу чекали занадто довго:

"Відразу зрозуміла, що травма серйозна. Я була в повному шоці. Їй було боляче. Вважаю, кілька медиків повинні бути на корті весь час. Ні я, ні суддя на вишці не знаємо, що робити в таких ситуаціях. Можливо, нам потрібно пройти якісь курси. Що буде, якщо у когось станеться серцевий напад?!".

Олександр Долгополов між тим переніс операцію на кисті, через яку постійно знімався з турнірів. "Як ви помітили, я не багато грав в теніс цього року", – написав у Instagram Олександр і заявив, що на корті з'явиться "не раніше 2019 року".