Інші види спорту

Японка виборола собі перемогу на чемпіонаті Australian Open

26/01/2019

У Мельбурні завершився фінальний поєдинок жіночого одиночного розряду, в якому 21-річна японська тенісистка Наомі Осака здобула перемогу над 28-річною Петрою Квітовою з Чехії.

Рахунок гри, яка тривала майже два з половиною години, – 7: 6, 5: 7, 6: 4 на користь молодої японки.  Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

По ходу стартового сету обидві тенісистки не зуміли виграти жодного гейму на подачі суперниці.  На тай-брейку Осака зіграла набагато впевненіше опонентки, вигравши вирішальний гейм – 7: 2.

Однак чешка, програючи 0:40, у вирішальний момент зуміла забрати свою подачу, а потім і виграла весь сет.

На старті вирішального сету Наомі зуміла зробити брейк і після цього вийшла вперед 3: 1.  Потім японка дуже впевнено зіграла на своїх подачах і завершила зустріч в сумі з п'ятого матчбола.

Слід зазначити, що Осака виграла другий турнір Великого Шолома поспіль – у вересні 2018 го вона тріумфувала також на US Open.