Коли ви в черговий раз будете сваритися зі своїм чоловіком, обов'язково згадайте стару добру приказку: "Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш". З роками подружнього життя ми все менше фільтруємо те, що говоримо. І нерідко в запалі сварки можемо вимовити підступне слово "розлучення". Однак навіть якщо його не сприйняли всерйоз, таке слівце може завдати чимало шкоди вашим відносинам. Передає Корупція.Спорт
1. Воно використовується для маніпуляції
Таким чином ви просто намагаєтеся "заткнути" свого чоловіка, щоб уникнути подальших аргументів. Це маніпуляція чистої води, і навіть якщо в даний конкретний момент ви отримаєте бажане, проблема, про яку ви сперечаєтеся, нікуди не дінеться і виникне знову.
2. Воно викликає стрес і занепокоєння
Слово "розлучення" звучить як ультиматум. Давайте подивимося на цю ситуацію тверезо: ультиматуми нікому не подобаються. Таким чином ви заганяєте людини в кут. Того самого, якого повинні любити більше за життя. Тобто ваш чоловік стоїть перед вибором: або здатися на милість, чи втратити відносини. Природно, він почне турбуватися про стан шлюбу.
3. Воно змушує насправді задуматися про розлучення
Цей пункт випливає з попереднього. Сварка + слово "розлучення" може змусити вашого чоловіка обміркувати ваші слова всерйоз. Він цілком може порахувати, що таким чином ви пропонуєте рішення проблеми. Де гарантія, що він з вами не погодиться?
4. Це просто нерозумно
У книзі "Як зруйнувати сім'ю для чайників" цей спосіб займає почесне перше місце. Цілком можливо, ви дійсно хочете розлучитися, але заявляти про це потрібно явно не в момент сварки і не в такій формі.
На закінчення скажу, що ніякі рішення, тим більше настільки серйозних, не можна приймати поспішно і в серцях. Сім'я – це не осередок суспільства, це сад любові. І одного разу ви можете гірко пошкодувати про необережно кинутих словах. Наведу такий приклад: актриса Нонна Мордюкова ось так, в серцях розлучилася з В'ячеславом Васильовичем Тихоновим, а потім кусала лікті до самої самотньої старості. А ж не зірвись вона зопалу тоді, цю сім'ю можна було б зберегти. Так що, думайте двічі, перш ніж сказати!