УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Євро-2016: Збірна першого туру групового раунду

15/06/2016
Євро-2016: Збірна першого туру групового раунду

Непомітно пролетів перший тур групового раунду Євро-2016. Ми побачили досить гарних дій, щоб зібрати найкращих на своїх позиціях.

Воротар: Мануель Нойер (Німеччина)

Українці видали шикарну кінцівку першого тайму. І якби не голкіпер "Баварії", німці не обійшлися без пропущених голів. Чого тільки варті сейви після ударів Коноплянки на початку матчу і Ракицького після штрафного. Баварець підтверджує свій статус кращого воротаря світу.

Захист: Леонардо Бонуччі (Італія)

Будь моя воля, я б всю збірну Італії сюди вписав. Але саме Леонардо став одним з тих, хто не дав яскравим бельгійцям підібратися близько до воріт Буффона. А ви бачили його пас на Джаккеріні? Це ж геніально.

Захист: Ведран Чорлука (Хорватія)

Хорват потрапляє в нашу збірну за своє невгамовне бажання боротися в кожному моменті. Він майже весь матч проти Туреччини провів із закривавленою головою. Що це, як не чисте бажання грати у футбол?

Захист: Джером Боатенг (Німеччина)

Статистика говорить, що захисник "Баварії" віддав 92 точних паси з 101, багато володів м'ячем і був справжнім лідером збірної Німеччини, яка грала на рівні чемпіонів світу. І саме Боатенг вибив м'яч з лінії воріт після удару Коноплянки.

Захист: Бен Девіс (Уельс)

У Словаччині дуже непогана атака. І Девіс став одним з головних каменів спотикання" для неї. Саме він стримував більшу частину матчу Хамшик. Саме він не дав забити Мареку, вибивши м'яч з лінії воріт.

Півзахист: Лука Модріч (Хорватія)

Хорватія грала проти не найслабшою Туреччини. І грала дуже непогано. І багато в чому, завдяки лідерським якостям півзахисника "Реала" Модріча. А ще Цибулі відзначився одним найкрасивіших голів, якщо не всього чемпіонату, то туру.

Півзахист: Андрес Іньєста (Іспанія)

Іспанці почали турнір дуже мляво. У них були всі шанси зіграти внічию з чехами. Але досвідчений хавбек "Барселони" явно не хотів такого результату і вів своїх співвітчизників в атаку. І саме його дії призводили до найбільшої напруженості біля воріт Чеха. І природно, він відзначився черговим шикарним гольовим пасом на Піку.

Півзахист: Тоні Кроос (Німеччина)

Коли Німеччина йшла в атаку, дуже багато залежало від дій Тоні Крооса. Саме він був "диригентом" ігри Бундестіму. А ще він добре бив здалеку. І якщо б не Пятов, відзначився би красивим голом.

Атака: Гарет Бейл (Уельс)

Головна зірка валлійської збірної грав так, як від нього чекали – натхненно і напористо. Саме він забив перший історично гол Уельсу. Саме він вів своїх партнерів до першої перемоги на чемпіонатах Європи.

Атака: Эмануеле Джаккеріні (Італія)

Те, як грала Італія в атаці у грі проти Бельгії, викликало відчуття повного футбольного блаженства. Напористий Джаккеріні відмінно прийняв непросте дальній пас Боннучи і забив. Упертий Джаккеріні багато боровся з захистом Бельгії. Нахабний Джаккеріні заслужив місце в нашій символічної збірної.

Атака: Граціано Пелле (Італія)

Практично все, що було написано про Джаккеріні, можна сказати і про Пелле. Він міг кілька разів забивати. Але забив лише наприкінці поєдинку. Якби не Куртуа, Пелле був би головною зіркою першого туру.