УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Євро-2024: у Німеччині з’явився серйозний конкурент

26/04/2018
Євро-2024: у Німеччині з’явився серйозний конкурент

Турки готові прийняти форум

Про бажання прийняти чемпіонат Європи 2024 року Туреччина оголосила ще місяць тому. Сьогодні ж турецька делегація офіційно подала заявку на проведення турніру.

Термін подачі заявок на проведення Євро-2024 закінчується завтра, 27 квітня. Раніше свою заявку на проведення турніру подала Німеччина.

«Сьогодні ми з радістю представляємо генеральному секретарю УЄФА турецьку заявку на проведення Євро-2024. Я також із задоволенням заявляю, що наша федерація, яка подала заявку в четвертий раз поспіль, підготувала свій кращий досьє в історії і заручилася безпрецедентною підтримкою держави.

Нам дано всі гарантії без будь-яких обмежень. У тому числі ряд додаткових та інноваційних гарантій, які забезпечать фінансовий успіх турніру і тим самим принесуть вигоду всім національним асоціаціям УЄФА. Прийшов наш час. Ми готові поділитися з усією Європою», – заявив президент Федерації футболу Туреччини Йилдирим Демиререн.

Зазначається, що адміністрація УЄФА в найближчі тижні почне оцінку заявочних досьє. На цьому етапі союз може зажадати від Туреччини і Німеччини, як претендентів на проведення чемпіонату Європи, доопрацювати заявки або дати роз'яснення з тих чи інших питань. До вересня 2018 року УЄФА в письмовому вигляді підготує і опублікує оціночний звіт по кожній заявці.

Країна-організатор Євро-2024 буде обрана 27 вересня шляхом голосування на зустрічі виконкому УЄФА в Ньоні.