УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Євроліга: названо головного рекордсмена по продажу квитків

10/04/2018
Євроліга: названо головного рекордсмена по продажу квитків

В інтернет-мережі з’явилася інформації про те, хто з команд Євроліги став абсолютним рекордсменом з продажу квитків

Так, третє місце посіла команда «Фенербахче», продавши всього 170, 679 квитків. На другому місці опинилася «Панатінаїкос» з 184 477 проданих квитків.

Першим і абсолютним лідером рейтингу опинилася команда «Жальгіріс», яка примудрилася продати 201 762 квитків.

Звернемо увагу, що в трійці найгірших виявилися «Хімки», «Барселона» і «Анадола Ефес». Перша продала 89 634 квитків, друга – 78 962 і остання – лише 58 806 квитків.

Нагадаємо, в ФІФА показали, як будуть виглядати квитки на матчі майбутнього чемпіонату світу з футболу. У червні В Росії пройде ЧС-2018. Тому в Міжнародній федерації футболу показала, як будуть виглядати квитки на матчі світової першості.

Дизайн квитків показали на офіційному сайті ФІФА. Варто відзначити, що візуально вони схожі на ті, які продавали на Кубок конфедерацій влітку 2017 року. Але квитки на ЧС-2018 трохи видозмінили і зробили їх блакитними.

На сайті ФІФА зображений варіант квитка на матч між Росією і Саудівською Аравією, який відбудеться 14 червня на стадіоні «Лужники» в Москві.

Як писали, Міжнародна федерація футболу має намір ввести цілий ряд нововведень для клубів. Про це повідомляють журналісти з посиланням на свої джерела.

Так, в рамках ФІФА створена спеціальна комісія, в яку увійшли представники Міжнародного профспілки гравців, Асоціації європейських клубів, ФІФА і колишні футболісти Кафа, Звонімір Бабн, Едвін Ван дер Сар і Марко Ван Бастен.

Їм належить розглянути 11 пунктів реформи, кожен з яких буде розглянуто на засіданні ради ФІФА.