УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“Її вигляд – найкращий мотиватор”: Як зараз живе “Зважена” Марта Карпенко

07/07/2018
“Її вигляд – найкращий мотиватор”: Як зараз живе “Зважена” Марта Карпенко

Мабуть, немає нічого більш болісного, ніж боротьба з самим собою. Коли мова йде про боротьбу із зайвою вагою, важко знайти мотивацію, щоб взяти себе в руки й нарешті налагодити життя. Деяким людям вдається знайти в собі сили самостійно, іншим допомагають оточуючі або, скажімо, телевізійний проект «Зважені та щасливі» на каналі СТБ.

Сотні глядачів зі завмиранням серця спостерігали, як на проекті люди зі зайвою вагою домагаються фантастичних результатів, катуючи себе тривалими тренуваннями. Та, з не меншою цікавістю вони стежили за тим, як на проекті зароджуються і розвиваються романтичні відносини, передає Корупція.Стар

Однією з найбільш зворушливих історій другого сезону шоу стали відносини Андрія Марнауза і Марти Карпенко. Андрій постійно підтримував Марту, фактично жертвував собою, «протягуючи» її в фінал, дівчина була вкрай вдячна і не приховувала своєї симпатії. Після закінчення зйомок закохані вирішили, що не хочуть більше жити порізно, і побралися. Однак, як виявилося, шлях до щасливого і зваженого життя у цих двох був вкрай важким.

Після весілля Андрій і Марта дуже сильно хотіли дитину. Лікарі давали всього лише 10% ймовірності, що Марті вдасться завагітніти. Але волею Бога чи самої долі диво сталося. Пара разом "виношувала" дитину, підтримуючи один одного і, переживаючи, щоб все було добре.

Та одного дня, вранці пара дізналася, що вночі у їх дочки були судоми нижніх кінцівок, зупинка дихання і набряк головного мозку. Те, що відбувалося з Андрієм і Мартою в цей момент, навіть складно собі уявити.

"Мілану забрали в дитячу реанімацію. З'ясовувати, хто винен не було часу. Потрібно було рятувати дитину. Ніколи не забуду відчуття того, коли виходиш з пологового будинку без своєї кровинки. Заходячи в квартиру і бачачи порожню дитячу кімнату, ліжечко, меблі та іграшки – відчуття було таке, наче вирвали серце з грудей! Єдине, що я могла зробити для моєї малої – це зберегти грудне молоко, що я і робила, а ще молилася".

Молоді батьки серйозно віднеслися до цього, дівчинку потрібно було рятувати. Постійний стрес у боротьбі за здоров'я дівчинки, дуже сильно втомлював, як морально, так і фізично. Їхня донька Мілана вижила, хоча лікарі давали найрізноманітніші прогнози.

Утримувати здорову вагу пара змогла лише протягом 2-х років, після чого все пішло зовсім не так, як хотілося б. У боротьбі за своє здоров'я Андрій та Марта знову повертаються на проект вже, як сім'я, щоб знову схуднути й почати все з нового аркушу.

"Прийняти рішення брати участь в проекті нам далося нелегко.Учасники нас часто запитували: "Що ви тут робите? Ви вже брали участь, навіщо воно вам?

Проте заради донечки вони були зобов'язані схуднути і стати прикладом для своєї дитини.  На проекті все давалось їм важко, вони з тижня в тиждень намагались втриматись на проекті. До фіналу вони не дійшли – вилетіли буквально за крок. 

Проте на фінальному зважуванні глядачі просто роти повідкривали, побачивши цю пару,  а особливо Марту.  Дівчину важко було впізнати, вона схудла з 162, до 90 кілограм. Перед собою глядачі побачили не просто схудлу жінку,  а неймовірну і сексуальну красуню. Навіть риси обличчя були іншими.

Сьогодні Марта продовжує ретельно стежити за своєю вагою і намагається тримати себе у формі. Вона часто ділиться з шанувальниками знімками зі своїх тренувань, та і взагалі ділиться деталями свого життя.

Недавно, Марта опублікувала фото зі своїм тренером зі "Зважених" – Мариною Узелковою і назвала її своєю феєю. Це фото свідчить, що Марина і продовжує підтримувати дружні стосунки з екс-учасницею і допомагає їй тримати себе у формі.

 

Обожаю тебя @uzelkova.marina ?❤️❤️Моя фея !?❤️❤️такие девчонки ?#мойдруг #мояфея#люблютакиедни #хорошийдень#мойтренер

Публикация от ПОХУДЕЛА НА 91 КГ С 162кг! (@martamarnauz)

До речі це не перше фото Марти в компанії Марини. Останній раз вона публікувала знімки з тренування, на якому була присутня і дочка Марти – Мілана.

 

А это моя лучшая подружка Оливочка ❤️Люблю вас девочки ❤️❤️❤️#самыйлучшийдень #одиндень #хорошийдень #девченки#зваженітащасливі

Публикация от ПОХУДЕЛА НА 91 КГ С 162кг! (@martamarnauz)

 

Моя любимая фея @uzelkova.marina ! Я Безмерно благодарна судьбе , за то, что подарила мне знакомство с таким человеком как Мариночка ! Это нереальная женщина ! Я не знаю как она все успевает с таким ритмом жизни ! Как у моей феи хватало сил на каждого из нас ! Не смотря ни на что, она всегда была рядом и переживала за каждого из нас, и в тот момент , когда казалось , что сил больше нет , моя фея всегда находила правильные слова ,и давала силы идти только в перед ! Марина всегда в зале ,и в любом состоянии она тренирует ребят ! Надо поберечь себя и даже с температурой мы не могли ее уговорить идти домой ! Она всегда говорила , что не может бросить ребят ! Вы можете себе это представить ?! Человек еле стоит на ногах , но переживает за других !?Я никогда не встречала таких людей ! Людей ,которые отдаются на 200% тому , что делают !Я рада , что знаю тебя Мариночка . Люблю тебя очень и беру с тебя пример ?❤️#мояфея#мойтренер #люблютакиедни #всевозможно#зваженітащасливі #❤️ #зваженатащаслива #

Публикация от ПОХУДЕЛА НА 91 КГ С 162кг! (@martamarnauz)

Марта на фото виглядає просто чарівно і з моменту фінального зважування на проекті, скинула ще декілька кіло. 

Бажаємо Марті і її родині успіху і всього найкращого.