Йоханнес Бьо виграв четверту гонку поспіль на Кубку світу з біатлону

16/12/2017

Норвезький спортсмен знову залишив Мартена Фуркада позаду

У суботу, 16 грудня, у французькому місті Ансі пройшла чоловіча гонка переслідування в рамках етапу Кубку світу з біатлону.

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо пройшов дистанцію ідеально, не допустивши жодного промаху на усіх чотирьох вогневих рубежах, внаслідок чого завоював золото. Другим в черговий раз в сезоні став улюбленець місцевої публіки Мартен Фуркад, а третім до фінішу прийшов Антон Шипулін.

Варто відзначити, що ця перемога стала для Йоханнеса Бьо вже четвертою поспіль. Раніше норвежець виграв в Ансі спринт, а минулого тижня – обидві гонки етапу в Гогфільцені (спринт і пасьют). Завдяки своїй перемозі Бе ще більше наблизився до Фуркада в загальному заліку – тепер між спортсменами різниця в 14 очок.

Що стосується українських біатлоністів, то в пасьюті в Ансі брав участь лише один Руслан Ткаленко. Стартувавши останнім (57-им), Руслану вдалося поліпшити свою позицію лише мінімально. У підсумку наш спортсмен програв лідеру майже 7 хвилин.