УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Йому тільки 21, а він уже став легендою”: дізнайтесь більше про життя Олександра Зінченка

08/05/2018
“Йому тільки 21, а він уже став легендою”: дізнайтесь більше про життя Олександра Зінченка

Народився майбутня зірка в Радомишлі Житомирської області. Тут же і зародилась його любов до футболу. Ще малим хлопцем батьки відвели його в місцеву дитячу команду "Карпатія".

В одному з інтерв'ю батько футболістів Володимир Зінченко розповідав, що син ледве навчився ходити, а вже в руках тримав м'яч. Саме він був першим суперником для сина.

"Я ставав у ворота, а Саня лупив. І поки не забивав, не заспокоювався."- згадує Зінченко старший.

Олександр провів дитинство у дворі, ганяючи з друзями у м'яча. Хлопець був здібний і спритний. Завжди відрізнявся від інших швидкістю, різкістю і дуже добре бігав. А це найголовніше для футболіста. Хоча славився своїми перемогами Зінченко не лише на полі, а й за партою у школі він був відмінником. Розумів, що знання- це головне.

Після першого свого тренування хлопець повернувся в сльозах і заявив батьках, що більше туди не піде, бо комплексує через свій ріст. Проте це навчило його не здаватися. Олександр зрозумів, що у футболі головне не тільки забивати, а й вміти передавати передачі.

Але й проблема маленького зросту його не покидала. Як розповідав Володимир Зінченко, під час ранкових пробіжок команди тренер в «Моноліті» змушував його не тільки бігти, але ще періодично підстрибувати та діставати головою гілки.

В 11 років після дитячої команди "Карпатія" хлопець перїжджає в Іллічівськ грати за "Монополіт".
Спочатку хлопцеві було важко, дзвонив батькам і просив забрати його додому, але з хлопцем поговорили тренери по-дорослому і дали зрозуміти, що так буде краще для нього.


А вже в 16 років Олександр Зінченко став капітаном "Шахтаря". Цю почесну роль він відігравав аж до 19 років. За цей час хлопець неодноразово показував свій талант й за Збірну України.

Взимку 2015 року футболіст перейшов до "Уфи". На той час, у цій команді для молодого хлопця були більші перспективи. Там йому і не раз пропонували громадянство Росії, але Олександр завжди від нього відмовлявся.

Восени 2015 році він приїжджає в Україну, щоб взяти участь в матчі проти іспанців.

У травні 2016 р. тренер команди збірної України включив Зінченко в гру у фінальному матчі Євро 2016. На товариських іграх між Румунією і Україною в рамках підготовки до майбутнього турніру, український півзахисник на третій хвилині другого тайму забив гол у ворота супротивника. Цей гол приніс Олександру заслужену популярність, як наймолодший автор голу.

А літом 2016 року молодий і талановитий Зінченко підписує контракт, про який мріє не один футболіст. Агенти гравця уклали договір на 5 років з професійним футбольним клубом «Манчестер Сіті».
А ось нещодавно, лондонська команда здобула престижний чемпіонський кубок, але Олександр Зінченко признається, що сумує за Україною.

«В Англії кращий футбол у світі, краще, ніж де-небудь ще. Але англійська життя, м'яко кажучи – не для мене. Той же клімат – він тисне. Плюс в Росії або Україні більше розваг. Наприклад, молодь зараз любить квести, тут такого немає. Мені бракує домашньої їжі. Одного разу я попросив приготувати борщ, але він сильно відрізнявся за смаком ».

А ось про особисте життя молодого хлопця нічого невідомо. Він все ще у списку бажаних холостяків. Признається, що одружитись завжди встигне, а перед цим потрібно щось досягнути у житті. Сьогодні його головною підтримкою залишаються батьки.

 

Моя главная команда❤️ Спасибо всем тем,кто верил! А тем, кто не верил – вдвойне! #champions2018 @mancity

Публикация от Oleksandr Zinchenko (@zinchenko_96)

 

Ready for tomorrow ??????

Публикация от Oleksandr Zinchenko (@zinchenko_96)