УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

“З дружиною дочекались первістка”: Як зараз живе учасник “Зважених” Руслан Карпенко

12/06/2018
“З дружиною дочекались первістка”: Як зараз живе учасник “Зважених” Руслан Карпенко

Руслан Карпенко – переможець 5-го сезону проекту "Зважені та щасливі" в категорії домашнього схуднення.

Разом з ним на проект прийшла і його дружина Наталя, з якою вони наполегливо старались скинути лишні кілограми, оскільки головною причиною участі у проекті стало бажання завести дитину. Проблема заключалася в тому, що через лишню вагу в них були з тим великі проблеми – дівчина не могла завагітніти. Також з ними на проект пішла їхня кума Оксана.

Руслан також дуже комплексував через свою вагу. Він ще з дитинства був пухленьким. У 5 класі його вага вже була 64 кілограми. В школі над ним усіляко кепкували, але він не сприймав це близько до серця. Після закінчення школи він пішов вчитися на будівельника і водія. Та будівельником так і не став, бо боявся, що через його велику вагу він може травмуватися – наприклад, обвалитися на висоті.

Вони добилися неперевершених результатів. Наталі вдалося схуднути аж на 72 кілограми. А Руслан став переможцем домашнього схуднення. І зараз чоловік стабільно важить 70 кг.

Руслан дуже багато взяв на себе під час  проекту, тому вдома йому було не важко підтримувати режим. Як йому казали психологи проекту – мозку потрібно 90 днів, щоб перестроїтись. А він був на проекті цілих 117 днів. 

«Правильно харчуватися, слухати тренерів Узєлкова і дієтолога Світлану Фус. Конкурси не врятують, якщо ви не скидали вагу протягом тижня. Можна заробляти щотижня імунітет і нічого не робити для свого здоров'я – але кому це потрібно, якщо немає мінуса на тілі? Ви повинні працювати над собою. Конкурси лише допомагають вам бути в тонусі, отримувати певні бонуси і загартовувати характер для подальшого схуднення. Хто це відразу зрозумів і на нашому сезоні, до сих пір підтримує нормальну вагу», – коментував свої досягнення чоловік.

Після закінчення шоу, та феєричного фіналу Руслан та його дружина побули місяць вдома, а потім переїхали в інше місто –  Вінницю. Там у них почалося абсолютно нове життя. А почали все з одягу. Взуття в Наталі стало на 3 розміри меншим. Русланове – на розмір. 

«Ми з дружиною щасливі, продовжуємо тренуватися і правильно харчуватися. Тепер я і сам допомагаю людям худнути, а дружина вже на шостому місяці вагітності. Ми підтримуємо один одного, тому і досягли своєї мети, заради якої колись прийшли на проект. Бажаю того ж і новим учасникам. Все в наших руках», – розповідав чоловік в одному з інтерв'ю.

"Ми просто поринилу у свій звичний побут, але уже не з вагою 155", – додав Руслан.

Зараз пара згадує з усмішкою тодішні проблеми. Як признається Руслан, перемога на проекті дала їм хороший початок нового життя і бажання розвиватися далі.  

Недавно Руслан та Наталя відкрили свій власний спортзал і уже два роки виховують таку довгоочікувану дитину. І звичайно продовжуть тримати себе у формі, адже повертатись до минулого не бажають.

"Ми підтримуємо один одного, тому впевнено заявляю, що зможемо добитися любої цілі. Бажаю такого ж іншим учасникам шоу у нових сезонах. Все в наших руках, головне вірити!" – ділиться радістю Руслан Карпенко.