УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“З ним я можу бути такою, яка я є”: хто коханий чоловік Аніти Луценко та всі таємниці її життя

16/03/2018
“З ним я можу бути такою, яка я є”: хто коханий чоловік Аніти Луценко та всі таємниці її життя

Вона найвідоміший тренер України, коли жінки бачать її, то у них зразу зникає бажання щось з'їсти. Аніта Луценко – тендітна жінка з сильним характером. Дізнайтесь більше про її життя.

Народилася майбутня чемпіонка у Києві, її батьки не мають ніяк не пов'язані зі спортом. Батько- юрист, а мама- інженер-конструктор.

З чотирьох років, ще маленькою дівчинкою вона почала займатися у школі художньої гімнастики Дерюгіних, з якої вийшло багато відомих і успішних спортсменів. Також в житті спортсменки були танці в одному з київських ансамблів.

Ще з малих років Аніта здобувала переможні місця у чемпіонатах України та Європи.


«Саме спорт сформував мій твердий, витривалий і впертий характер»- згадує Аніта Луценко.

«Без болю – немає результату!» І «Резерви людського тіла – безмежні!»- гасла знаменитої тренерши, які допомогли їй досягти значних успіхів.

Диплом про вищу освіту жінка отримала у Національному університеті фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт».

Після того як Аніта перестала брати участь у змаганнях, вона почала допомагати жінках отримати перемогу над своїми зайвими кілограмами.

Крім успішної спортивної кар'єри Луценко стала відомим медіа-обличчям. У 2011 році жінка стала зірковим тренером у шоу «Зважені та щасливі», де допомагала учасникам боротися із зайвою вагою.

Українці побачили результати підопічних Аніти та сьогодні дослухаються до кожного її слова та беруть участь у її власній програмі «WOWBODY», яку вона розробила разом з колегою Юлією Богдан.

Своє особисте життя Аніта Луценко завжди ховала «за сімома замками». У 2016 вона приголомшила своїх фанатів звісткою про вагітність, бувши вже аж на сьомому місяці. У тендітної тренерши довгий час живіт не було помітно. Батька дитини Аніта досі приховує.

«З ним я можу бути такою, яка я є. Якщо хочеться плакати, то плакати, якщо злишся, то говориш, то я злюся і не робити того, чого не хочеться ».- зізнається Аніта.

Сьогодні у пари є маленька донечка Мія, обличчя якої щаслива мама також приховує.

 

Решилась написать пост про питание Мии, но не писала ранее так как ничего необычного как по мне??‍♀️ Сразу уточню, что это только питание моего ребёнка и я не Детский диетолог и никому ничего не рекомендую ? Ест: -сырники -блинчики с творогом -супы -овощные рагу -овсянку -гречку -льняную кашу ( дописка, тут беру @ladyveganbox ) -рис -макароны – чечевицу -кукурузная каша -яйца -огурец любит свежий – рыба -масло сливочное 82% -курица, индейка, перепелки, кролик, утка – пюре картошка+ корень сельдерея – фрукты ( банан, яблоко, груша, мандарин редко, гранат ?) и все ягоды – свекла, Морковка – хлеб, когда отберет у взрослых -помидоры зимой в собственном соку из банки в рагу – хлебцы ( рисовые, кукурузные как печеньки) -изюм, курагу, финики, мед в кашу – молоко, сметану, йогурт и тд – не ест. Не хочет. Пить: -только вода обычная или вечером чуть тёплая – фреш морковка-яблоко если попросит у папы глоток. Всё! ??‍♀️ В общем все, что едим мы!

Публикация от Анита Луценко (@anitasporty)

 

Пускай повисит тут на память ??? для меня кстати Инстаграм-это как альбом, по которому можно вспомнить все интересные моменты за год ?? это фото было сделано как образ антиВива, побольше обтягивающего и всем привычного на просторах инета ??? Чтоб вы не сомневались! Я тоже так могу ???

Публикация от Анита Луценко (@anitasporty)