УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“З Васею Вірастюком у мене теплі, дружні стосунки”: Куди подівся і чим займається богатир Сергій Конюшок

06/06/2018
“З Васею Вірастюком у мене теплі, дружні стосунки”: Куди подівся і чим займається богатир Сергій Конюшок

 

Сергій Конюшок – чемпіон та рекордсмен світу зі стронгменства, а також і телеведучий.

Сергій є уродженцем Києва. Від раннього дитинства захоплювався різними видами спорту, відвідував секції плавання, вільної боротьби тощо.

Більш серйозно він віднісся до спорту вже в 1997 році, коли почав професійно займатися «залізним»  видом спорту. Тоді він почав інтенсивно тренуватися і освоювати силові види.

Пауерліфтинг – теж сильна сторона спортсмена. Протягом 1999 – 2001 років Сергій брав участь багатьох змаганнях такого типу і досягнув блискавичних результатів.

Безкінечна любов до спорту надихнула його рухатись в житті лише в цьому напрямку, інших варіантів Сергій навіть не розглядав. Тому хлопець, навіть не вагаючись, поступив у Національний університет фізичного виховання і спорту України. Спеціальність – силові види спорту. Університет закінчував з  червоним дипломом на руках та великою кількістю відзнак.

Після закінчення університету Сергій трішки змінив рід діяльності і почав розвивати себе як стронгмена.

Саме тоді до нього прийшла світова слава і захоплення людей. Він встановив багато рекордів, серед яких рекорд світу зі стронгмену в вправі лог-ліфт, «Фермерська прогулянка». Згодом виграв знаменитий турнір  під назвою World Record Brakers.

В 2010 році здобув титул віце-чемпіона  «Найсильніша людина України».
У 2012 році здобув ще один титут – чемпіон світу зі стронгмену. Вагова категорія 110 кг.

Сьогодні, окрім професійної звичної кар'єри, Сергій активно займається  громадською діяльністю.

З 2005 він попробував себе в підприємницькій діяльності.  На сьогоднішній день Сергій є співвласником двох фітнес центрів «Олімп» (м. Львів)

Щодо його телевізійної кар'єри, то і в цій сфері чоловік також добився успіху. Він брав участь у чотирьох відомих проектах під назвою «Ігри патріотів». Також довгий час він був ведучим  у телепередачі «Фітнес з Костюшком» ( Інтер). Він же телеексперт програми «Створи себе», ведучий українського проекту «Богатирі». Останнім часом правда зникнув з телеекранів і білье часу приділяє спорту і благодійності.

З 2012 року до сьогодні – являється президентом федерації стронгмену України.

Також варто згадати і про дружбу З Вірастюком.

"З Васею Вірастюком у мене теплі, дружні стосунки. Можна навіть сказати, що ми дружимо сім'ями: я добре знайомий і спілкуюся з його дружиною. Буваємо в гостях один в одного", розповідав Сергій.

Про особисте життя спортсмена не відомо нічого. Ні про стосунки, ні тим більше про родину спортсмена. На сьогоднішній день Сергій Конюшок залишається завидним холостяком країни.