УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

За 70 гривень на фінал Ліги чемпіонів у Києві: стартував продаж квитків

07/03/2018
За 70 гривень на фінал Ліги чемпіонів у Києві: стартував продаж квитків

Ціни на пропуски коливатимуться від 70 до 100 грн

У Будинку футболу відбулася урочиста презентація, присвячена початку продажу квитків на фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів, який відбудеться 24 травня на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського. 

В урочистій церемонії взяла участь радник УЄФА з жіночого футболу, відома німецька футболістка, чемпіонка Європи 2013 року та володар Золотого м’яча ФІФА-2014 Надін Кесслер, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Було представлено перший символічний квиток фіналу та офіційний м'яч поєдинку. Квитки можна придбати на сайті esport.in.ua, а ближче до події вони надійдуть у продаж в каси стадіону Динамо ім. В. Лобановського.

Ціни на пропуски коливатимуться від 70 до 100 грн.

Відзначимо, що на фінальний матч чоловічої Ліги чемпіонів-2018, який відбудеться у столиці України на НСК Олімпійський, уболівальники матимуть можливість подати заявку на придбання квитків із 15 березня 15.00 СЕТ (16.00 за київський часом) до 22 березня 14.00 СЕТ (15.00 за київським часом).

Аби придбати квиток, потрібно зареєструватися на uefa.com, подати заявку, в якій слід вказати, перепустки якої категорії вас цікавлять (одна людина претендуватиме максимум на два квитки), і відзначити, чи згодні ви взяти участь у розіграші квитків дорожчої або дешевшої категорії, якщо обраних у наявності немає. Далі необхідно вказати номер банківської карти, з якої, в разі виграшу, будуть списані кошти.

Ціни на квитки будуть оприлюднені в день відкриття вікна для подачі заявок. Якщо попит на квитки в певній категорії перевищуватиме пропозицію, заявки будуть розіграні за допомогою лотереї.

Компаніям та фізичним особам, які бажають мати кращі місця та насолодитися вечерею, рекомендуємо подати заявку на придбання "Пакету гостинності" (apply for the Hospitality packages).

Будь-які продукти, які пропонуються іншими компаніями або платформами, не є частиною або не пов’язані з офіційною програмою продажу квитків на фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА-2018 у Києві.

УЄФА наголошує, що жоден квиток не буде розповсюджений через агенції або брокерів, та закликає вболівальників не брати участі у перемовинах зі спекулянтами, які не тільки пропонують квитки за захмарні суми, але часто навіть не мають перепусток для продажу.