УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“За його увагу змагались 25 молоденьких дівчат, проте він обрав її”: Як склалось особисте життя Наталії Добринської і “Холостяка”

30/05/2018
“За його увагу змагались 25 молоденьких дівчат, проте він обрав її”: Як склалось особисте життя Наталії Добринської і “Холостяка”

Наталія Добринська – відома українська спортсменка, яка займається доволі дивним видом спорту, як для тендітної дівчини, а саме – багатоборством.

Не зважаючи на те, що цей вид спорту доволі складний, Наталія здобула безліч перемог. Зокрема, вона виграла золоту медаль в 2008 році на Олімпійських змаганнях в Пекіні. Цікаво, що Наталія не лише професійний спортсмен, але й політик. З 2010 року вона входила до лав славнозвісної Партії Регіонів. Проте пізніше зрозуміла, що це не її і покинула лави своїх однопартійців.

В 2008 році році вона вийшла заміж за свого тренера Дмитра Полякова. Різниця у віці між ними була у 18 років. Однак, на жаль, в 2012 році Дмитро помер від онкологічного захворювання.

Цікавим поворотом долі стало знайомство з головним героєм шоу “Холостяк- 4” Констянтином Євтушенком. Познайомились вона в аеропорту Польщі. Вона їхала на змагання, а він по справах до Варшави. Цілу дорогу пара проговорила. Вона жартома запросила його відвідати змагання і Констянтин не вагаючись погодився. Так у них закрутився роман.

А вже 1 червня 2014 році пара таємно одружилась. Опісля вони поїхали провести свій медовий місяць на Гаваях. Загадкова історія трапилась на шоу “Холостяк – 4” , адже у фіналі герой обрав Анну Селюкову, а через тиждень одружився з Добринською. Мабуть, іскра кохання розпалила справжнє вогнище між ними.

— Під час зйомок я заспокоювала себе: Костя кохає тільки мене, а всі дівчата навколо нього — то шоу, — розповідає Наталія.

Цікавим фактом, є те, що напередодні спортсменка заявила, що покидає спорт заради особистого життя.

"Я закінчую свою спортивну кар'єру і починаю вести справжнє життя", – заявила вона тоді в одному з інтерв'ю.

Після одруження пара перетворилась у міцну сім’ю, де панує тиша та спокій . У новоспечених молодят народився син Дарія. У вересні минулого року у сім’ї сталося чергове поповнення. Наталія народила маленьку дівчинку. Ім’я пара обрала доволі своєрідне – Алісія. Давайте побажаємо цій чудові сім’ї благополуччя та достатку.