УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Захиснику “Барселони” Жерару Піке загрожує до шости місяців тюрми

02/09/2018
Захиснику “Барселони” Жерару Піке загрожує до шости місяців тюрми

Футболіст їздив з недійсними правами

Захисник "Барселони" Жерар Піке допустив серйозне правопорушення. За інформацією Cadena SER, поліцейські зупинили футболіста, коли він керував автомобілем в Барселонському районі Ешампле. Піке перебував за кермом, не дивлячись на те, що на його водійських правах вже не було балів.

В Іспанії до прав прив'язуються 12 балів. За різні порушення з водіїв списується ту чи іншу кількість.

Якщо балів не залишається, людина позбавляється права водити автомобіль. Як повідомляється, Піке вже витратив всі свої бали до того моменту, коли його зупинили поліцейські.

Якщо вина футболіста підтвердиться, йому загрожує покарання. За подібне порушення можна отримати штраф у розмірі до 6 тисяч євро і тюремне ув'язнення терміном до 6 місяців.

Раніше ми писали, що легендарної тенісистці загрожує в'язниця за шахрайство і приховування активів. Банк Люксембургу направив позов до суду Барселони з вимогою до Аранча Санчес-Вікаріо відшкодувати борг у розмірі 7,5 мільйона євро.

Нагадаємо, що знаменитому футболістові київського "Динамо" Владиславу Ващуку загрожує 12 років в'язниці за борги перед одноклубником. Борг Ващука перед Гусєвим тягнеться вже більше 10 років.