УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Закликаю всі країни вільного світу і їх громадян: В Україні заявили про бойкот ЧС-2018

08/06/2018
Закликаю всі країни вільного світу і їх громадян: В Україні заявили про бойкот ЧС-2018

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликав міжнародне співтовариство і громадян бойкотувати чемпіонат світу з футболу-2018, який пройде у Росії.

ПОПУЛЯРНЕ:Реал без Роналду. Чому футболіст покидає команду

"Чемпіонат повинен бути великим спортивним святом для всіх любителів футболу… але, на жаль, в цьому році він проходить в Росії, яка продовжує агресію проти України і проти Грузії, і проти Молдови. Закликаю всі країни вільного світу і їх громадян бойкотувати чемпіонат світу з футболу в Росії", – сказав Парубій.

Українець створив постери до ЧС-2018 у Росії. 

Український ілюстратор Андрій Єрмоленко створив серію постерів на тему майбутнього чемпіонату світу з футболу в Росії, який пройде з 14 червня по 15 липня. У своїх резонансних роботах Єрмоленко закликає бойкотувати ЧС-2018, і відмовитися від поїздки в Росію. Його роботи показують трагедії, які створила РФ за останні кілька років.

Бойкот ЧМ-2018

Польща оголосила бойкот ЧС-2018 в Росії. Також Швеція і Данія мають намір бойкотувати цей чемпіонат.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей офіційно оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018. Раніше голова МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон повідомив, що збірна Англії може не полетіти до Росії, якщо зв'язок між отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведений.

Також Джонсон порівняв чемпіонат світу у Росії з Олімпіадою-1936 у нацистській Німеччині, заявивши, що президент РФ Володимир Путін використовує спортивне змагання для власної популярності.

Великобританія закликала інші країни бойкотувати ЧС у Росії.

Ісландія може бойкотувати ЧМ-2018 в знак солідарності з англійцями. Британська збірна може не поїхати на Мундіаль, якщо доведуть причетність російської влади до отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, стало відомо, скільки українців поїдуть на чемпіонат світу до Росії.