УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Залишимося ні з чим: Маркевич назвав головну проблему збірної України

01/02/2018
Залишимося ні з чим: Маркевич назвав головну проблему збірної України

Славетний український фахівець Мирон Маркевич, який нині очолює Комітет національних збірних команд ФФУ, вказав на слабкі місця нашої національної команди.

За словами екс-наставника збірної України, Карпат, Дніпра і Металіста, Андрію Шевченку з асистентами необхідно серйозно зайнятися пошуком забивного нападника. Інакше в майбутньому в команді буде біда з форвардами.

"Без сумніву, відсутність забивних нападників – головна проблема збірної. У командах, які перебувають вгорі турнірної таблиці, в бомбардирах ходять іноземці. Виняток становить форвард "Ворскли" Юрій Коломоєць, якого викликали на останній матч року проти словаків. Але йому, ясна річ, ще не вистачає досвіду. Однак потенціал у нього є.

Непогано зарекомендував себе Олексій Хобленко, який перейшов у польський "Лех". Потрібно за ним поспостерігати. Хоча в пріоритеті – пошук молодих хлопців, а то скоро взагалі залишимося без нападників", – заявив Маркевич в інтерв'ю.

Відзначимо, що Маркевич раніше вказав на слабкі сторони в донецькому Шахтарі:

"Взимку Шахтарю варто зробити підсилення оборони. Я не хочу пхати свого носа в чужі справи і не нав'язую гірникам що потрібно робити, а просто висловлюю свою думку. Все-таки без Даріо Срни та Олександра Кучера захист не вражає надійністю. Ці два футболісти були стовпами оборони Шахтаря. Без них Донецьк багато пропускав, але і багато забивав.

Донеччани уже придбали правого захисника Додо, і тепер ще варто подумати про підсилення центру оборони. Такому потужному півзахисту потрібна значно надійніша оборона", – сказав досвідчений фахівець.