УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Заради зустрічі з ним скасовувала концерти”: Уся правда про роман Реброва і Лорак

27/06/2018
“Заради зустрічі з ним скасовувала концерти”: Уся правда про роман Реброва і Лорак

Український футболіст та тренер, Сергій Ребров, народився на Донеччині, 1974 року. Любов до футболу, мав з дитинства, адже ходив у спортивний інтернат. Був вихованцем донецького «Шахтаря», з яким же і підписав професійний контракт. Згодом перейшов у «Динамо».

За 8 років футбольної гри, він забив 93 голи і став 5-кратним володарем Кубка країни. Після завершення кар'єри гравця став тренером свого рідного "Динамо", а віднедавна тренує саудівський клуб "Аль-Аглі".

ПОПУЛЯРНЕ: “Тигр”: Ломаченко ногою зламав бетонний стовп

Особисте життя Сергія теж не менш насичине, ніж футбольне. Сергій був одружений двічі. першу дружину звали Людмила. Жінка народила Сергієві сина, Дмитра.

Жінка в різних інтерв'ю згадує їхню першу зустріч в одному зі столичних клубів. Каже, що відтоді вони не розлучались. Напевне, це можна назвати любов'ю з першого погляду.

                                                                                    

У середині 2000-х ходили плітки, що Сергій, будучи одруженим, закрутив роман зі співачкою Ані Лорак, яка теж не була самотньою і жила зі своїм тодішнім продюсером Юрієм Фальосою.

Юрій в  інтерв'ю  розповідав, що познайомилися вони сім’ями під час запису альбому. Деякий час вони, навіть, товаришували парами, але згодом Кароліна з Сергієм відчули одне до одного щось більше ніж просто дружбу.

"Публічна людина, якого знали в усьому світі. І знають досі. Запаморочив дівчинці голову. Вона закохалася. Я бачив ці почуття, які вона до мене ніколи не відчувала. Вона мені тоді сказала: я закохалася", – розповідав Фальоса ТСН.

 

Вони таємно зустрічалися у Києві. А коли Сергій переїхав працювати в Англію, Кароліна почала регулярно літати у цю країну.

В інтерв'ю "Бульвару Гордона" Фальоса розповів, що він навіть зустрічався з Людмилою, дружиною Реброва, і вони обговорювали, як зруйнувати їхній союз. Через деякий час і Сергій і Кароліна повернулися до своїх законних обранців.

У обох абсолютно зірвало дах і обидва шлюби виявилися під загрозою, – згадує Фальоса. – Я вперше в житті зрозумів, що таке жіноча любов, і по-справжньому заздрив цьому чоловікові. Кароліна готова була скасувати концерт заради зустрічі з ним. Я зробив, що міг: зустрічався з його сім'єю, обговорював з дружиною Реброва цю проблему. Вона була в депресії. Але знайшла сили пробачити чоловіка. Але незабаром Кароліну чекало розчарування. Я здував з неї пилинки, а Сергій тільки погрався. – розповідав Юрій.

Кажуть, що Кароліна навіть присвятила коханому альбом самостійно написаних пісень, таких, як "Мрiй про мене, мрiй", "Розкажи менi, чому на серцi шкода".

Сергій ще зовсім недовго пожив з Людмилою, а після смертельної ДТП, яку вона влаштувала у Києві, вони розлучились і жінка переїхала жити у Лондон.

Через деякий час Сергій одружився знову – на молодій дівчині Анні.

Про їхній роман стало відомо 2013-го. Тоді Сергія та Анну бачили разом у столичному кінотеатрі. Прийшли на вечірній сеанс. Після того в магазині купили чохол для смартфона й випили кави. За столиком Анна гладила Реброва по коліну, смикала за волосся, лоскотала за вухом. Відтоді її не раз помічали у віп-ложі стадіону "Олімпійський" під час матчів "Динамо". А пізніше вони зіграли таємне весілля.

А у 2016 році у подружжя народився син. Живе подружжя у Києві у елітній новобудові.