УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Заява Серени Вільямс сколихнула весь спортивний світ

05/07/2018
Заява Серени Вільямс сколихнула весь спортивний світ

У другому колі 36-річна американка обіграла дебютантку основної сітки Вімблдону Вікторію томів з Болгарії: 6: 1, 6: 4.

"Складно сказати, наскільки близько я до свого кращого тенісу. Я дійсно не знаю. Ще багато в чому доведеться вдосконалюватися, але я завжди себе так відчуваю. Думаю, я перебуваю на вірному шляху. Цей матч був краще, ніж в першому колі, тому я просто сподіваюся, що з кожним матчем я буду грати краще.

Сьогодні я подавала більш стабільно, але варто ще попрацювати над першою подачею. В цілому все стало трохи краще, ніж у попередньому матчі. Томова зіграла дуже добре. Я думаю, її варто похвалити за те, як вона провела цей матч. Вона рухається в правильному напрямку.

Я не знала, що турнір покинула вже половина Топ-10 рейтингу. Я чула, що кілька тенісисток, але не знала, що половина. Це складно. Всі грають дуже добре і ніхто не хоче легко програвати. Сьогодні перемога не дісталася мені легко, в першому колі теж. Думаю, що все тенісистки виходять на корт і намагаються грати в свій кращий теніс.

Здається, я далі граю проти Крістіни Младеновіч. Це буде хороший матч. Я давно з нею не зустрічалася. Вона відмінно провела минулий сезон і зараз теж добре грає. Як я говорила, мені потрібно вийти на корт і грати якомога краще ".

– Протягом багатьох років в турі завжди виступає кілька тенісисток, які є мамами. Наприклад, Вікторія Азаренко. З огляду на зростання кількості тенісисток, які грають у віці близько 30 років і старше, думаєте ви, що ми будемо бачити це частіше?
– Напевне так. Мені здається, було б здорово бачити жінок, які живуть своїм життям, які не заводять сім'ю в моєму віці [сміється]. Саме тому я думаю, що це важливо. Вімблдон зробив прекрасну річ з посівом.

Це буде дуже добре для жінок, щоб вони могли взяти перерву на рік і пережили саме чудове подія, а потім повернулися до своєї роботи і не дерлися вгору з самих низів. Їм потрібно дати цю можливість, щоб вони могли принести в світ нове життя.