УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Зайшов не в той район”: Українського чемпіона світу пограбували і завдали ножових поранень

09/01/2019
“Зайшов не в той район”: Українського чемпіона світу пограбували і завдали ножових поранень

Український чемпіон і рекордсмен світу з пірнання у глибину Олександр Бубенчиков проводив різдвяні свята у бразильському Ріо.

Під час прогулянки знаменитим містом на спортсмена напали, відібрали цінні речі, завдали декількох ножових поранень і залишили стікати кров'ю посеред вулиці.

"Вперше вибрався кудись далі від Копакабани і ось на тобі, — розповів Олександр Бубенчиков. — Напали троє. Один погрожував ножем і намагався зняти рюкзак, двоє інших потрошили кишені. У підсумку я залишився при рюкзаку, але без телефона, банківської карти і невеликої кількості грошей. Я відразу ж стрибнув у таксі і тільки там зрозумів, що поранений і з мене тече кров — футболка вже вся просякнута, хоч викручуй. Попросив таксиста відвезти мене в госпіталь — водій погодився, розуміючи, що грошей у мене вже немає.

Бразильські лікарі мене оперативно підлатали: 7 швів на ногу і 2 на плечі, рентген плеча про всяк випадок і вакцину від правця. До речі, все зробили мені безкоштовно. Звичайно, мене попереджали про злочинність на вулицях Ріо і про запобіжні заходи. Я всього дотримувався: великі суми з собою не носив, телефоном і грошима не світив. Зайшов лише не в той район. Буквально сусідня зі знаменитими сходами вулиця. Єдине, про що шкодую, що не почав тікати коли зрозумів, що затівається така двіжуха".

До слова, Олександр Бубенчиков — єдиний українець, який затримує дихання на більше, ніж дев'ять хвилин. Він є чемпіоном світу з пірнання у глибину (91 метр без кисневих балонів) і підводному запливу на відстань понад 250 метрів на одній затримці дихання.