УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Зберіг сотні життів: футболіст врятував школу від теракту

06/04/2018
Зберіг сотні життів: футболіст врятував школу від теракту


Джуліан Едельман довів, що завжди слід бути пильними

Гравець Нью-Інгленд Петріотс (американський футбол) Джуліан Едельман опублікував в Instagram пост та отримав від одного з підписників повідомлення з попередженням.

"Мужик, там у тебе в коментарях якийсь пацан каже, що збирається влаштувати стрілянину в школі. Треба б повідомити поліцію", – написав фанат Едельмана.

За інформацією The New York Times, спортсмен перевірив інформацію та знайшов коментар від 14-школяра: "Я збираюся постріляти у своїй школі. Слідкуйте за новинами".

Едельман одразу ж зв'язався з поліцією. Копи знайшли юного терориста по IP. Він перебував у штаті Мічиган. У будинку школяра знайшли два дробовика, які належали його матері.

Підозрюваного відвезли до центру ув'язнення неповнолітніх злочинців. Хлопцю загрожує до чотирьох років в'язниці. Матір школяра не коментувала цей інцидент.

Джуліан Едельман грає за Нью-Інгленд Петріотс з 2009 року. З бостонською командою він двічі перемагав у НФЛ (ставав переможцем Супербоулу).

У 2016 році Едельман та ще два гравці Петріотс – Малкольм Мітчелл та Мартелл Беннетт – видали дитячу книгу Flying High про білку, яка вчиться долати свої фізичні обмеження разом з козлом.

31-річний спортсмен виховує доньку Лілі, яка народилась у 2016 році. Матір дитини – шведська модель Елла Роуз. Едельман та Роуз розірвали стосунки.