Футбол рус

Збірна Німеччини програла словакам у товариському матчі

30/05/2016

збірні

Учасники Євро-2016 продовжують готуватися до турніру з допомогою дружніх зустрічей.

Збірна Німеччини, яка є суперником України на Євро-2016, у домашньому товариському матчі несподівано програла Словаччині з рахунком 1:3, передає Корупція Спорт.

Словакам вдалося забити два голи в кінці першого тайму, а після перерви на мокрому від зливи газоні обидві команди берегли себе, щоб не отримати травму. При такому футболі результат зустрічі вирішила помилка воротаря німців Тер Штегена на початку другого тайму – гості зробили рахунок 3:1 і впевнено завершили зустріч перемогою.

В інших матчах дня Іспанія обіграла Боснію і Герцеговину, Туреччина на останній хвилині гри вирвала перемогу у Чорногорії, а Албанія була сильнішою за Катар.

Німеччина – Словаччина – 1:3 (1:2)

Голи: Гомес (13, з пенальті) – Хамшик (41), Дюріш (44), Куцка (52).

Іспанія – Боснія і Герцеговина – 3:1 (2:1)

Голи: Ноліто (11, 18), Педро Родрігес (90) – Спахіч (29).

Туреччина – Чорногорія – 1:0 (0:0)

Гол: Топал (90+4).

Албанія – Катар – 3:1 (2:1)

Голи: Айєті (23), Лєньяні (40), Садіку (64) – Фаллалла (2).