Збірна Сенегалу здивувала першою африканською перемогою, утримавши переможний рахунок у грі з Польщею

19/06/2018

Збірна Сенегалу зуміла втримати переможний рахунок у поєдинку з командою Польщі в своєму стартовому матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року в Москві.

Остання зустріч стартового туру групового турніру ЧС-2018закончілась першої на нинішньому Мундіалі перемогою африканської команди – 2: 1 (1: 0).

ПОПУЛЯРНЕ: Рекордна швидкість в історії футболу: Яка швидкість у Роналду

Вже на 38-й хвилині матч м'яч влетів у ворота польського воротаря Войцеха Щесни після удару рикошету від свого ж захисника Тіаго Сіонека. На 60-й хвилині Сенегал подвоїв свою перевагу, після помилки на виході Щесни, який не розібрався з пасом Криковяка, відзначився Мбайє Ніанг, який провів чудовий поєдинок!

На 86-й хвилині поляки відіграли один м'яч зусиллями Гжегожа Криковяка, який виправився за свою помилку, але цей м'яч тільки підсолодив гірку пігулку.

Польща ще жодного разу не програвала африканській команді на матчах Кубка світу, але з восьми своїх останніх зустрічей на чемпіонатах світу, поступилася в шести, пропускаючи в кожному з матчів, а в семи стартових зустрічах і зовсім виграла тільки один матч і не забивши жодного м'яча відразу в п'яти.