Футбол рус

Збірна України мінімально обіграла Кіпр у товариському матчі

25/03/2016

Збірна України здобула перемогу в першому товариському матчі в рамках підготовки до Євро-2016. В Одесі "жовто-сині" мінімально обіграли національну команду Кіпру з рахунком 1:0. Команди в невисокому темпі почали зустріч. Підопічні Михайла Фоменка довго контролювали м'яч, однак їх атакуючі дії не викликали особливої ??гостроти біля воріт гостей.

a

Найреальніший шанс відзначитися на кінець півгодини мав Тарас Степаненко. Півзахисник "Шахтаря" підкараулив відскок від воротаря, але з кількох метрів пробив прямо в голкіпера. Минуло 10 хвилин і хавбек "гірників" реабілітувався сповна. Ротань навісив зі штрафного, Зозуля потилицею продовжив політ м'яча, а Степаненко виявився тут як тут. Зазначимо, що Тарас забив між ніг Панагі.

Після перерви малюнок гри не змінився. Господарі продовжували впевнено контролювати хід зустрічі, лише зрідка даючи супернику переходити з м'ячем на чужу половину поля. Тренерський штаб "жовто-синіх" випустив у другому таймі одразу чотирьох дебютантів. Півзахисники "Шахтаря" Коваленко і Малишев без проблем увійшли в гру, а останній і зовсім міг забивати, але постріл Максима з-під поперечини витягнув воротар.

А ось на 86-й хвилині вже нашу команду врятувала штанга. Путівцев вкрай невдало послизнувся у своїй штрафній і Сатиріу з декількох метрів ледь не пробив Бойку в ближній кут.  У кінцівці поєдинку українці притиснулися до своїх воріт і ледь за це не поплатилися. Кіпріоти агресивно насідали на "жовто-синіх" і цілком могли зрівняти рахунок, але знову виручив Бойко. Наступний товариський матч збірна України проведе в Києві. Спаринг з Уельсом відбудеться у понеділок, 28 березня.

Україна – Кіпр – 1:0
Гол : Степаненко, 40
Україна : 1.Бойко – 5.Кучер, 6.Степаненко (Тимощук, 72), 7.Ярмоленко, 8.Зозуля (Кравець, 64), 9.Гусев (Коваленко, 46), 13.Шевчук (Каменюка, 81), 14.Ротань (Малишев, 46), 17.Федецкій, 18.Путівцев, 19.Гармаш (Петряк, 46)
Кіпр : 12.Панагі – 2.Джуніор, 5.Деметріу, 9.Мітідіс, 10.Харалампідіс, 11.Александру, 13.Макрідіс, 14.Лабан, 17.Ефрем, 18.Артіматас, 19.Лаіфіс Попередження: Лабан, 38 , Деметрій, 61