УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Збірна України виборола трете місце на чемпіонаті Європи з дзюдо

19/07/2018
Збірна України виборола трете місце на чемпіонаті Європи з дзюдо

21 країна Старого Світу боролася за нагороди змагань. В цьому році Європейський союз дзюдо вирішив розвести по різних турнірах індивідуальні та командні змагання.
У квітні в Тель-Авіві розіграли медалі в окремих видах програми, де дві «бронзи» ​​здобули Марина Черняк (до 48 кг) і Єлизавета Каланіна (понад 78 кг).

Єлизавета, яку НОК визнав найкращою спортсменкою четвертого місяця року, увійшла до складу нашої команди і на форумі в Єкатеринбурзі. До речі, у цієї першості Старого Світу була своя родзинка – призовий фонд. За перше місце – 30 тисяч євро, за друге – 20, за третє – 10.

В одному поєдинку брали участь по три дзюдоїста і дзюдоїстки, а повний склад команди – максимум 12 спортсменів (по два – в кожній категорії). Наша збірна делегувала вісьмох: по чотири чоловіки і жінки.

На своєму турнірному шляху українці спочатку перемогли Угорщину – 4: 2, потім поступилися Росії – 0: 4, тому змушені були піти по «втішного» шляху, де взяли верх над Чехією (4: 1) і Туреччиною (4: 2), а в битві за «бронзу» здолали Францію – 4: 3.

Склад збірної України:

До 57 кг – Марія ШВИДКА (Запоріжжя)

До 70 кг – Ірина Хрящевська (Київ)

Понад 70 кг – Єлизавета Каланіна (Кременчук) і Галина ТАРАСОВА (Запоріжжя)

До 73 кг – Геворг МАНУКЯН (Київ)

До 90 кг – Віталій ШЕПЕЛЬ (Запоріжжя)

Понад 90 кг – Олександр ГОРДІЄНКО (Одеса) і Андрій КОЛЕСНИК (Київ)