Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи

08/07/2018

Жіноча молодіжна збірна України U-20 перемогла команду Греції в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи в Дивізіоні В.

Українки впевнено почали зустріч. Першу результативну атаку завершили Карп з Цюбик. Вони залишали найактивнішими в складі нашої команди, задаючи темп гри. Захопивши ігрову перевагу наші дівчата поступово пішли в відрив. Стартову 10-хвилинку в підсумку українки виграли в 13 очок.

ПОПУЛЯРНЕ: “Я не плакса! Але сьогодні в мене є виправдання”, – тренер збірної Хорватії

З початком другої чверті наша команда продовжила домінувати. Втім суперницям поступово вдалося загальмувати відрив українок. На велику перерву загальна різниця збільшилася лише на 2 ока.

З поновленням гри суперниці спробували перехопити ініціативу. На певний час їм це вдалося. По ходу чверті грецькі баскетболісти відігравали 10 очок. Однак під кінець третьої 10-хвилинки лідери нашої збірної практично нівелювали запас суперниць. Греція в підсумку відіграла лише один бал.

Заключну чверть Україна почала ефектним триочковим Мітіної. Загалом же останню 10-хвилинку поєдинку Україна почала з ривка 7:0. Грецька команда не припиняла спроби відігратися, та попри втому українки впевнено довели зустріч до перемоги.

У підсумку найрезультативнішими в зібрній України стали Цюбик (30 очок, 6 підбирань, 5 передач) та Карп (15 очок, 11 підбирань, 6 передач).

Це перша перемога наших дівчат на чемпіонаті Європи в румунській Ораді. Напередодні українки поступилися в овертаймі Литві. Завтра наша команда грає третій матч групового етапу – о 19:30 проти господарів.