Інші види спорту

Збірна України з хокею зробила скажений камбек на чемпіонаті світу

15/04/2018

Українці проявили волю до перемоги

Вчора Австрія здобула перемогу над Італією, а Україна в першому поєдинку юніорського чемпіонату світу поступилася Японії.

Сьогодні в стартовому періоді українцям вдалося, нарешті, реалізувати більшість, з чим вчора у нашої команди виникли великі проблеми. Щоправда, період завершився внічию, тому що австрійці відігралися. Друга 20-хвилинка розпочалася жваво – Україна не реалізувала добрий шанс, а от суперник використав вихід один на один.

Благо, господарі турніру українці оперативно відігралися і, в цілому, у другому періоді виглядали краще. Шкода тільки, що залишаються великі проблеми з реалізацією моментів. Під час однієї з атак Олександр Пересунько, виїжджаючи на п'ятак, врізався у воротаря. І нехай його штовхав суперник, рефері вирішили, що це фол проти кіпера Австрії і видалили українця. Гості використали шанс у більшості і повели 3:2.

В цілому, заключний період залишився за Україною. Поступове тиск все ж позначилося і Україна зрівняла рахунок! Фелікс Морозів здорово зіграв на п'ятачку і красиво відправив шайбу в сітку, 3:3. І тут ще одна атака молодих українців призвела до голу! Кривошапкин увійшов в зону і наніс потужний кидок, з яким кіпер не впорався. 4:3, гарний камбек!

В кінці тренер збірної України взяв тайм-аут і зумів заспокоїти хокеїстів, які здобули першу перемогу на турнірі. Ще й встигли забити у порожні ворота.

Наприкінці публіка у Палаці спорту справедливо скандувала "Молодці".

Наступний матч українські юніори зіграють 17 квітня проти Угорщини.

Україна U-18 – Австрія U-18 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)

Шайби: Даниленко (Халін, Морозов – більш) – 1:0, 16:42 Кандемир (Россі, Кляйсс) – 1:1, 20:40 Лінднер (Баумгартнер) – 1:2, 21:51 Кривошапкін (Пересунько) – 2:2, 30:23 Россі (Баумгартнер – більш) – 2:3, 56:02 Морозов (Халін, Бабчук) – 3:3, 56:46 Кривошапкін (Кругляків) – 4:3, 59:30 Матейченко (у порожні ворота) – 5:3

Воротарі: Оганджанян – Шмідт

Кидки: 25 (5+12+8) – 41 (10+16+15)

Нагадаємо, у матчі 30-го туру Бундесліги Німеччини Шальке 04 грав з Боруссією Дортмунд.

Український плеймейкер Шальке Євген Коноплянка вийшов у основі і зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на хорватського форварда Марко Пьяцу. За час, проведений на полі, Коно встиг відзначитися голом. Результативний удар українець завдав на 50-й хвилині після пасу Даніеля Каліджурі. Цей забитий м'яч для Коно став третім у поточному сезоні Бундесліги.

На 82-й хвилині Налдо збільшив перевагу "плутів", які виграли принципове Рурське дербі з рахунком 2:0. Додамо, що за Боруссію виступає й інший український плеймейкер Андрій Ярмоленко, який досі відновлюється від травми, хоч уже тренується з командою. У грі проти Шальке Ярмоленко ще не брав участь.