Збірна України здобула вольову перемогу над словаками

11/11/2017

У останньому матчі у 2017 році для збірної України, тренерський штаб вирішив перевірити найближчий резерв та викликав до лав національної команди одразу шістьох новачків. До слова, Юрій Коломоєць грав зі старту, а от Сергій М'якушко, Артем Шабанов та Олександр Андієвський вийшли з лави запасних. Олександр Сваток та В'ячеслав Танковський взагалі на полі не з'явились.

Арена Львів з перших секунд завела підопічних Андрія Шевченка, і збірна України без розкачки увійшла у контрольний матч проти словаків.

Перша гострота біля воріт Мартіна Дубравки виникла вже на третій хвилині. Руслан Малиновський з лету пробивав із-за меж карного майданчику, проте повз ціль.

Футболісти збірної України намагались організувати пресинг на кожному клаптику поля та за рахунок мінімальної кількості передач переходити з оборони в атаку. Проте Словаччина приголомшила господарів вже на 9-й хвилині матчу. Після звичайного стандартонго положення Марек Гамшик головою пробив по воратах Андрія П'ятова. Голкіпер донецького Шахтаря не зумів зафіксувати шкіряного в руках, а на добиванні першим зіграв Лукаш Штетіна – 0:1.

Підопічним Андрія Шевченка не вистачало останнього пасу, аби довести атаку до логічного завершення. Передачі на єдинного форварда Юрія Коломойця були безуспішними. Після пасу Марлоса дебютант національної команди у шпагаті не дістав м'яч, а простріли з флангу Соболь-Коноплянка переривали захисники Словаччини.

У середині першого тайму потенційно небезпечний момент був у Ярмоленка. Коноплянка класно відкрився між лініями та з меж карного майданчика віддав під себе на сімку збірної України, проте Андрій не зумів зручно підлаштувати сферу для удару.

А за декілька хвилин Марлос все виконав ідеально для Ярмоленка. Спочатку натуралізований бразилець відібрав м'яч на чужій половині поля та викотив на Андрія, який у дотик відправив м'яч у ворота – 1:1.

У дебюті другого тайму Коломоєць заробив жовту картку для капітана гостей Мартіна Шкртела, а також стандартне положення для Коноплянки. Удару Євгена забракло точності.

А за декілька хвилин Коноплянка все ж таки опинився у обіймах партнерів. Караваєв зіграв на випередженні у середній зоні, м'яч відскочив до українського півзахисника Шальке, який після сольного проходу обвідним ударом приголомшив голкіпера словаків – 2:1.

Тренер гостей Ян Козак завдяки замінам пожвавив гру у нападі. У заключні півгодини Словаччина відсунула гру від власних воріт та почала шукати щастя біля воріт Максима Коваля, який по перерві зайняв місце у рамці воріт замість Андрія П'ятова. Класний дальній удар завдав Партік Грошовскі – м'яч струсанув поперечину.

У підсумку вольова перемога збірної України над словаками – 2:1.