Збірна Японії встановила персональний рекорд на ЧС-2018

28/06/2018

Збірна Японія з футболу на Мундіалі-2018 вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу в третій раз у своїй історії. І зробила це найбільш дивним чином. Сенегал і Японія набрали по чотири очки, мають однакову різницю м’ячів (4:4), і зіграли між собою внічию. Але… збірна Японія отримала на дві менших жовтих картки – і тому пройшла далі. Ось така драма розігралася у групі «Н».

Футбол. Чемпіонат світу-2018. Попередній етап. Група «Н». Третій тур

Японія – Польща – 0:1 (0:0)

28 червня. Початок – 17:00. Волгоград. Стадіон «Волгоград Арена». 43713 глядачів

Японія: Кавасіма – Готоку Сакаї, Хірокі Сакаї, Йосіда, Макіно, Нагатомо – Муто (Хасебе, 82), Ямагуті, Сібасакі, Усамі (Інуї, 65) – Окадзакі (Осако, 47)

Польща: Фабіанскі – Єджейчик, Беднарек, Глик, Берешіньскі – Гуральскі, Крихов’як – Кужава (Пешко, 80), Гросицькі, Зелінські (Теодорчик, 79), Левандовскі

Гол: Беднарек 60

Попередження: Макіно (66)

Щоб описати події матчу Японії з Польщею, досить пари-трійки абзаців, пише пише ua-football.com. Нісіко Акіра здивував зі стартовим складом, зробивши шість змін після матчу з Сенегалом. У запасі залишилися всі футболісти, які забивали за команду в попередніх двох матчах, але Японія не випустила невідомого кого – в атаці вийшов форвард «Лестера» Окадзакі, і саме він мав кращий і чи єдиний момент Японії за весь матч, невдало пробивши голою після навісу Нагатомо. Ще пару раз турбував Фабіанскі Муто, але воротар «Суонсі» надійно замінив сьогодні Щенсни.

Адам Навалка теж зробив ряд замін і особливо хотілося б відзначити 25-річного хавбека «Гурніка» Рафала Кужаву. У позаминулому сезоні він ще грав у другому польському дивізіоні, а в минулому вже зробив 16 результативних передач, граючи в еліті. І саме після його навісу зі штрафного єдиний гол у грі забив захисник збірної Польщі Беднарек. Також можна відзначити дії Гросицькі, який пару разів виводив на ударні позиції Зелінські та Левандовскі, а також після навісу Берешиньскі в першому таймі сам небезпечно головою пробивав по воротах, але врятував Кавасіма.

Гол Польщі на деякий час вибивав Японію з турніру. Потрібно було бачити розгубленість на обличчях тренерів і футболістів Японії, про якісь справжні шанси зрівняти рахунок говорити не доводиться. Але на допомогу команді Акіри прийшла Колумбія, яка забила Сенегалу. Після цього Японія просто намагалася тримати м’яч, намагаючись більше не пропустити і зовсім не фолити. Польща особливо не заперечувала проти таких умов гри, і 15 хвилин матчу, що залишилися, були чистим фарсом.

В цілому, це була тиха, спокійна гра, позбавлена ​​якоїсь драми та емоцій. Тихо було і на трибунах, тільки на останніх хвилинах вболівальники освистували команди за відсутність бажання грати в футбол. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/06/28/na_mundiali2018_yaponiya_prograla_polshchi_ale_pry_tsomu_vyyshla_u_18_finalu_1355885