УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Збірну України у Севільї зустрічали з короваєм і у вишиванках (ФОТО)

27/03/2015
Збірну України у Севільї зустрічали з короваєм і у вишиванках (ФОТО)

Національну збірну України у Севільї чекав дуже теплий прийом від української діаспори. Після прильоту і проходження паспортного контролю наших гравців на іспанській землі привітали земляки у вишиванках, з прапорами України і короваєм.

Ще один коровай у подарунок отримали солдати АТО, які приїхали в Іспанію разом з командою. Українці не розходилися поки не побачили героїв. Фотографувалися з ними і дуже емоційно приймали. Напевне, пасажири з інших рейсів так і не змогли зрозуміти, що тут коїться.

До речі, воїни першими пройшли паспортний контроль. Потім футболісти, а за ними штамп у паспорт ставили журналістам.

Українці пообіцяли, що завтра збірна матиме солідну підтримку на "Рамон Санчес Пісхуан". Жінки втрималися від прогнозу на гру, але сказали, що дуже переживають за команду. На привітання "Слава Україні" відповідали "Героям Слава".

Цікаво, що один із офіцерів, який був на паспортному контролі, заявив, що взагалі не цікавиться футболом і хоче, щоб Україна перемогла Іспанію. У цьому випадку в нього буде менше роботи (в деталі він не вдавався). А ось його колега виявився фанатом іспанців і заявив, що не сумнівається у перемозі своєї збірної. Скоро побачимо.

Матч Іспанія — Україна відбудеться у Севільї вже цієї п'ятниці. Початок матчу о 21:45 за київським часом.

 

Джерело:  Korupciya.sport